پشت واردات پهنای باند چه‌کسانی هستند؟

وزیر ارتباطات 10 ماه پیش وعده عزم جدی برای اجرای شبکه ملی اطلاعات را داد اما به آن عمل نکرد و در کمیسیون صنایع مجلس، شورایعالی فضای مجازی و کمیسیون فرهنگی مجلس در بیان اقدامات خود فقط چند اسلاید را نمایش داد!

لزوم رونق بخشی به هنر دیوارنگاری

رییس کارگروه رسانه و هنر مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رونق بخشی به هنر دیوارنگاری تصریح کرد: جانمایی صحیح در سطح شهر برای دیوارنگاری با مفاهیم انقلابی و عرفانی اهمیت زیادی دارد.

دولت مدارک فسادهای ادعایی را ارائه دهد

نماینده مردم مشهد در مجلس با اشاره به اظهارنظر برخی مقامات دولتی مبنی بر بروز تخلفات و فسادهای مختلف مالی گفت: مسئولان دولتی درباره ادعاهای اخیر خود مدارک لازم را به دستگاه قضایی و مراجع ذی‌صلاح اعلام کنند.

سینمای اجتماعی نیاز به بازتعریف دارد

سلسله نشست های نسبت سینمای ایران و منافع ملی که در حوزه هنری برگزار می شود این بار به موضوع سینمای اجتماعی و بازنمایی مصلحانه جامعه اختصاص داشت.

استیضاح هیچ‌وزیری در دستور کار مجلس نیست

روزنامه‌های زنجیره ای و اصلاح‌طلب مدام اخباری مبنی بر اینکه مجلس، پس از استیضاح فرجی دانا قصد استیضاح پنج وزیر دیگر را از جمله وزیر فرهنگ و ارشاد دارد منتشر می کنند، هدف مسلم این روزنامه ها، ایجاد شکاف میان دولت و مجلس در هفته دولت است.

ممیزی کتاب طبق روال گذشته وجود دارد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس جمهور در نقد ممیزی کتاب گفت: معاون فرهنگی وزیر ارشاد اعلام کرد که ممیزی کتاب طبق روال گذشته وجود دارد اما اگر اظهارات رئیس جمهور در وزارت ارشاد عملیاتی شود مجلس وارد عمل خواهد شد.

فجر نباید زیربار فیلم‌های حامی فتنه برود

پژمان‌فر با بیان اینکه مجلس فتنه را خط قرمز می‌داند، گفت: مجلس در مورد سینما حساس است و طبعا تحمل نمی‌کند که قرائت ناقص و ماهواره‌ای از این برهه تاریخی کشور بوسیله این ابزار مهم در جامعه منتشر شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.