پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

آیت‌الله اسلامی: حل مشکلات سیاسی و اقتصادی جامعه درگرو سازش با آمریکا نیست

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه حل مشکلات سیاسی و اقتصادی جامعه درگرو سازش با آمریکا نیست، گفت: مشکل ما به این برمی‌گردد که یک سری از مسئولان نابلد اقتصاد ایران را دست گرفتند و اقتصاد را در هم کوبیدند. آیت‌الله اسلامی: حل مشکلات سیاسی و اقتصادی جامعه درگرو سازش با […]

مبانی تحول در ساختار نظام اسلامی

آیت‌الله کعبی در این یادداشت به دنبال تبیین مبانی بنیادین تحول در ساختار نظام اسلامی است. وی معتقد است که برای تحول یا تولید در ساختار باید به بازخوانی اهداف، وظایف و مأموریت‌های نظام اسلامی بپردازیم.

هیچ خطری ملت ایران را تهدید نمی‌کند

با وجود این که فعالیت تروریست‌ها در بعضی کشورهای همسایه،هیچگونه خطری ملت همیشه بیدار کشورمان را تهدید نمی‌کند.

حصرخانگی افرادخائن در ایران سردمداران غرب را داعیه دار حقوق‌بشر کرد

وقتی در کشور ما دو نفر خیانت کار با ادعای پوچ و بی منطق اغتشاش برپا کرده و مردم را با تحریک خود به خیابانها کشاندند و آشوب ایجاد کردند به حصر خانگی محکوم می شوند سردمداران غرب داعیه دار حقوق بشر می شوند و از این افراد خائن حمایت می کنند.

چگونه تحریم‌ها را بی‌اثر کنیم؟

یک سطح مقابله با تحریم‌ها، سطح اقتصادی است. مهم‌ترین نکته که در این سطح باید توجه داشت این است که تحریم‌ها بر روی نقاط ضعف اقتصادی ما سوار شده است و دلیل اثرگذار بودن آن، وجود آن ضعف‌ها است. اگر این نقاط ضعف برطرف شود معنایش این خواهد بود که تحریم‌ها بی‌اثر خواهد شد.

دفاع از وطن به دین و مذهب وابسته نیست

فرمانده سپاه عاشورا، اظهار کرد: دفاع از وطن بستگی به دین و مذهب خاصی ندارد و همه اقوام و مذاهب در این دفاع حضور دارند.

ربط فتنه ۸۸ به انتخابات ساده‌انگاری است

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه سران داخلی فتنه در پی‌برانداختن نظام اسلامی بودند، گفت: خیلی ساده‌انگاری است که حوادث سال 88 را به انتخابات گره بزنیم.

خرید و فروش زمین‌های وقفی غیرقانونی است

رئیس اداره کل اوقاف استان تهران با تا‌کید بر ضرورت توجه بیشتر مستأجران اوقاف از جمله شهرداری‌ها بر پرداخت حق و اجاره بهای موقوفات، گفت: هرگونه خرید و فروش زمین‌ها و املاک وقفی غیرقانونی و خلاف شرع است.

سودای مقام پژوهش

جامعه‌ای که علاقه و توجه به علم پیدا می‌کند و علم را طلب می‌کند، معمولا نمی‌پرسد که چرا باید علم را طلب کنیم؟

سعه صدر رهبر انقلاب کم‌نظیر است

در ملاقات آیت‌الله خامنه ای در بیمارستان به ایشان گفتم نه ‌تنها امید این ملت به شماست که شما امید بعضی از ملل دیگر هم هستید. نهضت‌های آزادی‌بخش در کشورهای دیگر نظرشان به ایران و شخص رهبری است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.