ایران لنگر ثبات خاورمیانه است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز تبدیل به یک لنگر ثبات و یک نقطه روشن هدایت در منطقه شده است.

دولت پرداخت یارانه را ضابطه‌مند کند

دبیرکل مجمع متخصصین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پرداخت یارانه باید ضابطه‌مند باشد، چراکه قطعاً پرداخت یارانه برای افرادی که به آن نیاز ندارند کاری از پیش نمی‌برد ولی می‌تواند در تولید، منفعت آورد.‌

ریش حاج سعید؛ ریشه دیوانسالاری؛ دل ریش حزب الله

واقعیّت آن است که حزب الله وضعیت موجود دیوان‌سالاری نظام و مسئولان را با شرایط آرمانی جمهوری اسلامی متفاوت می‌بیند. و در خطّ تعلیقی از یک سو، خود را موظف به حمایت از چهار‌‌چوب‌های کلی نظام می‌بیند، اما از سوی دیگر نمی‌تواند از وضعیت موجود دفاع کند. مشاهده تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام، نیز موجب شده است تا با وجود این مشکلات از بسیاری اقدامات جلوگیری کند.

امام خمینی: روزنامه‌ها برای مردم‌اند، مرتب عکس‌ مرا چاپ نکنید!

روزنامه ها این طور نباشد که چیزهای مربوط به ما را چاپ بکنند، مرتب عکس از من در صفحه ای اول بیاورند و تیترهای بزرگی از من بزنند. روزنامه ها مال ما نیست، مال مردم محروم است، مال طبقات متوسط است.

قرآن، قارون و گشت ارشاد امیرالمؤمنین

گشت ارشاد علی گرانفروش را حد میزد. علی خود در راس گشت ارشادش شلاق به دست به بازار میرفت. گشت ارشاد علی ابن هرمة متصدی بازار اهواز را بازداشت میکرد و رسوا و بی آبرویش می‌نمود. کاری که امروز ما با چاقو کشان و اراذل و اوباش میکنیم و با دزدهای میلیاردی نه! گشت ارشاد علی به جوانی که دچار گناه جنسی بود از بیت‌المال هزینه ازدواج می‌داد و در سایه چنین عدلی بود که مردم چنان دین علی را می‌پسندیدند که لازم نبود بنر تبلیغ حجاب و عفاف نصب شود.

هاآرتص: یهودیان ایران همواره به جمهوری اسلامی وفادار بوده‌اند

این در حالی است که بر خلاف تبلیغات منفی ای که از سوی رسانه های غربی علیه جمهوری اسلامی در خصوص عدم رعایت حقوق اقلیت های مذهبی انجام می گیرد ، مردم ایران با هر عقیده و مذهبی از سالیان دور با صلح و صفا در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.