جدول قیمت خرید سربازی

براساس مصوبه این کمیسیون میزان جریمه برای غایبان زیر دیپلم ۱۰ میلیون، دیپلم ۱۵ میلیون، فوق دیپلم ۲۰ میلیون، لیسانس ۲۵ میلیون، فوق لیسانس ۳۰ میلیون، دکترای غیرپزشکی ۳۵ میلیون، دکترای پزشکی ۴۰ میلیون و پزشکان متخصص و بالاتر ۵۰ میلیون است.

قیمت خرید سربازی بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: به منظور اجرای عدالت تصمیم گرفته شده براساس لایحه بودجه سال ۱۳۹۴ مشمولینی که بیش از ۸ سال غایب و سن آنها حداقل ۲۷ سال و حداکثر ۵۰ سال است همچنین کارایی لازم را برای نیروهای مسلح نداشته باشند یا خدمت آنها در کنار سایر سربازان روحیه آنها را خراب می‌کند با پرداخت جریمه می‌توانند تعیین تکلیف شوند.

انتظار برای اجرای عدالت درباره فوتبالیست‌ها

سربازی را تصور کنید که روی برجک نگهبانی پادگان است یا سر چهار‌راه یکی از خیابان‌های شهر –وسط دود و بوق- مشغول انجام وظیفه.

سخت‌گیری بی‌سابقه سربازی اجباری در ایران

درحال حاضر مشمول غایب دیپلم عادی متاهل متولد سال ۵۵ با بیش از ۳۸ سال سن نه معاف است و نه امکان خرید خدمت دارد این چیزی است کاملا بی سابقه در تاریخ سربازی کشور که سابقه نداشته است و از این رو واقعا نیاز به بررسی است چرا که الان برای اولین بار است در تاریخ سربازی کشور که مشمولی بعد از گذشت ۲۰ سال از غیبتش نه معاف شده است و نه امکان خرید خدمت دارد و گذر هر روز از آن سابقه ای جدید در این سختگیری پدید می آورد.

آخرین مهلت تعویض کارت پایان‌خدمت

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: شهروندان تا پایان سال برای تعویض کارت‌های پایان خدمت فرصت دارند.

حداکثر دریافتی یک سرباز ۱۲۱هزارتومان شد

اکنون کمترين دريافتي ناخالص يک نفر وظيفه با سمت سرباز از 52 هزار تومان به حدود 66 هزار تومان و بيشترين حقوق دريافتي متعلق به ستوان يکم پزشک از 97 هزار تومان به 121 هزار تومان رسيده است.

سربازی که5فرزند و یک نوه دارد+عکس

اين سرباز كه در پاسگاه انتظامي گرماب شهرستان خدابنده از توابع استان زنجان خدمت مي كند با وجود داشتن پنج فرزند و يك نوه ، خدمت سربازي را يك وظيفه دانسته و معتقد است كه مشكلات نبايد مانعي براي انجام وظيفه باشد.

سربازی؛ «خودسازی» یا «خودسوزی»

به هر حال موضوعی که کاملا مسلم و بدون دردسر است مخصوصا برای نیروهای مسلح کشور ما که اتفاقا نیروی مسلح بسته‌ای نیز نیست! انتشار یک آمار از رضایت سربازان از دوران خدمت، میزان خودکشی سربازان، میزان جرائم سربازان، تعداد سربازان غایب، تعداد سربازان فراری می‌باشد که می‌تواند توسط کار‌شناسان و متخصصان مورد تحلیل قرار گرفته و بررسی شود که آیا سربازی دوران خودسازی است یا خودسوزی.

خدمت سربازی؛ خودسازی یا خودسوزی؟!

می توان انتقادات اصلی وارد به خدمت وظیفه عمومی را ذیل یک عنوان جمع نمود و آن این است که سیستم سربازی یک سیستم کهنه و متعلق به بیش از هفتاد سال قبل است.

دختران به «خدمت اجباری» نمی‌روند

اجباری شدن سربازی خواهران شایعه رسانه‌های ضد انقلاب است و ستاد کل نیروهای مسلح برنامه‌ای برای سربازی خواهران ندارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.