نظم در تمام توصیه‌های دین وجود دارد

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: دین آدم سُست و وارفته و شلخته و نامرتب درست نمی‌کند. دین انسان دین‌دار را به یک موجود «منظم و حساب‌گر و قاعده‌مند در رفتار و گفتار» تبدیل می‌کند.

عکس: نظم چینی در امتحان دبیرستان

برگزاری امتحانات دبيرستانی در فضای باز در دبيرستانی در سچوان در ايالت شان‌کسی در چين-(۱۱ آوريل ۲۰۱۵)

مجتبی‌رحماندوست منظم‌ترین نماینده مجلس

رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای از مجتبی رحماندوست نماینده تهران، ری و شمیرانت و اسلامشهر بخاطر حضور منظم در جلسات صحن علنی و کمیسیون تخصصی خود قدردانی کرد.

درخواست فعالان فرهنگی زن از ناجا

۱۰ هزار نفر از بانوان فعال در عرصه‌های اجتماعی- فرهنگی کشور طی نامه سرگشاده‌ای خطاب به سردار احمدی‌مقدم، خواستار برخورد قاطع این نیرو با هتک‌کنندگان حرمت‌ آمرین به معروف شدند.

چشم که به هم بزنی، تو می‌مانی و حسرت پایان مهمانی

عید فطر که می‌شود در میان تمام سرخوشی‌هایش این حسن را دارد که آدم یاد روز قیامت می‌افتد. همان یوم الحسره.سی روز ماه مبارک مثل برق در قنوت‌های نماز عید از جلوی چشم آدم رد می‌شود و آدم می‌خواند اللّهُمَّ أَهْلَ الْکِبْریاءِ وَالْعَظَمةِ و دندان می‌گزد

مدیریت زمان بر اساس آموزه‌های اسلامی

فرصت سوزی و از دست دادن فرصت ها یک نوع خودکشی حقیقی است. گویا داریم حقیقت وجودی خودمان را می سوزانیم. الگوی ما در این حرکت زمانی انسان کاملی است که به این قله ها رسیده است و صاحب زمان شده است. اگر ما بخواهیم به پیشرفته ترین الگوی مدیریت زمان برسیم باید با مقام صاحب الزمانی آقا ارتباط برقرار بکنیم و او را الگو قرار بدهیم. ما باید برسیم به اینکه یک انسان کامل بیست و چهارساعت روز را چطور مدیریت می کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.