نعیمه اشراقی از خانواده شهدا عذرخواهی کرد

نعیمه اشراقی در نامه ای خطاب به خانواده شهدا، از آنان عذرخواهی کرد.

پسر منتظری، توهین نعمیه اشراقی را عملی مطلوب خواند

تلاش وی برای تبرئه نعیمه اشراقی در حالی است که خود اشراقی در ساعات آغازین انتشار این توهین در فضای مجازی، از این جسارت آگاه و مدعی شد که صفحه فیس بوک او را جعل کرده اند؛ البته این موضوع مانع اعتراض گسترده خانواده های شهدا نشد. حال مشخص نیست که منتظری چرا کاسه داغ تر از آش شده است.

خانواده شهدا را به خاطر «اعتراض مقدس» تهدید به شکایت می‌کنند!

ما جوان‌داده‌ها، خواهران شهدا، مادران شهدا هیچ گله و شکایتی از نعیمه اشراقی و موسسه‌ای که باید از کیان حضرت روح‌الله دفاع کند و نمی‌کند، نداریم و حساب حضرت امام برای‌مان از همه اینها جداست، اما از کسانی که وقیحانه از خانواده شهدا به خاطر «اعتراض مقدس» طلبکار شده‌اند و حق شکایت را برای خود محفوظ می‌دانند، به امام شکوه می‌کنیم.

فرصتی برای «شل دینی» یا مهلتی برای انقلاب معیشتی

انقلاب در حجاب و رنگ از آن حرف‌هایی است که هرچند در میان دغدغه عمیق مردم برای بهبود شرایط اقتصادی و انتظار بی‌صبرانه آن‌ها برای تحقق وعده‌های دولت که بهبود معیشت نیز جزئی از آن‌ها است، گم می‌شود اما دغدغه این روزهای کسانی است بیشترین دلواپسی آن‌ها مثلا رفع فیلتر فیس بوک است!

تذکر کمیسیون فرهنگی به نعیمه اشراقی

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی عملکرد موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) را بررسی می‌کند و در صورت لزوم با مسئولان این موسسه جلسه خواهیم داشت.

چرا نامه دختر امام (ره) به هاشمی منتشر نمی‌شود؟

وی با اشاره به سایر اسناد موجود در دست بیت امام خمینی (ره) گفت : چرا نزدیکان امام مبادرت به انعکاس سایر اسناد موجود در دستشان نمی کنند و اگر صادق هستند چرا نامه دختر امام (ره) به آقای هاشمی رفسنجانی را در دوره انتخابات دولت یازدهم در صفحات مجازی قرار نمی دهند.

واکنش مشاور خاتمی به مواضع نعیمه اشراقی

مشاور خاتمی تصریح کرد: موضع اشراقی خیانت به امام (ره)، جنایت علیه شهیدان و نامردی به بزرگ مردی است که همه مشروعیت احترام اعضای بیت معظم له، از ان اوست.

خط امام ژنتيكی نيست!

توهين اخير نعيمه اشراقي به همسران معظم شهدا در قالب نقل خاطره‌اي منسوب به امام خميني در صفحه فيس بوك خود، زنگ خطر محكم‌تري را براي تحريف چهره بنيانگذار انقلاب اسلامي به صدا درآورد تا صداهاي اعتراض بيشتري نسبت به رفتارهاي پيش از اين اين افراد بلند شود.

اعتراض خانواده شهدا به خاطره‌سازی‌ها در خصوص امام خمینی

ما خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس به دلیل برخوردهای غرض‌ورزانه و سیاسی مؤسسه حفظ آثار امام(ره) که این روزها سعی در دفن افکار و بیانات حضرت امام دارد، امیدی به موضع‌گیری و محکوم کردن این اظهارات از سوی این مؤسسه نداریم و از این رو از قوه قضائیه و مدعی‌العموم درخواست می‌کنیم که با کسانی که به ساحت امام راحل‌مان خدشه وارد می‌کنند، برخورد کند و راه را برای منسوب کردن خاطره‌های دروغ به ایشان ببندد

خواسته عجیب نعیمه اشراقی

خواهر زن محمدرضا خاتمی در صفحه فیسبوک خود نوشت که «شعار مرگ بر آمریکا» را از لیست شعار رسمی کشور و از بلندگوهای نماز جمعه و غیره حذف کنیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.