پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

جریان های مذهبی دارد در اختیار ثروتمندان قرار میگیرد!

اگر ملت منافق نباشد، جریان نفاق نمیتواند حاکم شود
اگر قشر مذهبی سالم باشد، جریان نفاق شکل نمیگیرد

۴ گونه ولایتمداری از صفین تا برجام

زمانی که پیروزی سپاه اسلام بر معاویه نزدیک بود عمروعاص نیرنگ‌باز پیشنهاد سازش و حکمیت را پیش کشید، فشار سپاه حضرت علی(ع) به ایشان مذاکره و سپس فرستادن اشعث بجای مالک را تحمیل کردند روایت رفتار سپاهیان حضرت در آن زمان و پس از آن، ۴ گونه ولایتمداری و عاقبت آن را نشان میدهد

روزی که «نفاق» در توهم پیروزی غرق شد

دروغ‌ها معمولاً عمر کوتاهی دارند و به قاعده ماهی که قرار نیست همواره پشت ابر بماند، مشت دروغ‌گویان زود باز می‌شود اما ننگ برخی دروغ‌ها چنان جاویدان است که چوپانان بسیاری را رسوای تاریخ کرده‌‌است!

تحرکات جدید «انجمن حجتیه»

بر اساس بخشنامه‌های رهبران این انجمن به زیرمجموعه خود، پیروان این انجمن در شهرهای مختلف باید مواردی را رعایت کنند تا بتوانند بدون برخورد با مانع به فعالیت‌های خود ادامه دهند؛ اول آنکه ملاحظات حفاظتی را با استفاده از کدهای ایمنی ویژه هر شهر به هنگام رفت و آمد رعایت نمایند و دوم آنکه در جلسات خود با نصب عکس‌هایی از امام خمینی و آیت‌الله خامنه‌ای، حساسیت‌ها نسبت به خود را کاهش دهند و سوم آنکه با طبقه‌بندی اطلاعات، ماهیت واقعی انجمن حجتیه مخفی نگهداشته شود.

پژواکی که خط نفاق را روشن کرد

در ماه هاي پاياني سال 92 شاهد ادعاهايي از سوي اعضاي مجمع روحانيون مبارز همچون آقايان: موسوي خوئيني ها، موسوي تبريزي، موسوي بجنوردي، دعايي و … بر عليه شهيد مظلوم لاجوردي بوديم. وجه اشتراك اين سخنان نسبت دادن بركناري شهيد لاجوردي به امام است (كه همانگونه كه در جوابيه هاي ياران شهيد لاجوردي آمد بر خلاف نص صريح موجود در صحيفه امام است ) و نيز تاييدي بر برخي ادعاهاي ضد انقلاب در خصوص نقض حقوق زندانيان در دوره وي!

تمام تکیه نظام سلطه بر فراموشی ملت هاست

در باب هنر. اینکه هنر خوب و بد داریم یا نه؟ می توانیم بگوییم جز هنر خوب نداریم. و بعد اضافه کنیم و بگوییم باقی هرچه هست هنر نیست. دغل بازی است. ما می توانیم کلمه هنر برای هنر را بپذیریم. ما دعوا سر الفاظ نداریم. شما وقتی اثر زیبایی خلق کنید که خدمتی به زشتی ها در آن صورت گرفته باشد دیگر اثر زیبا نیست. ما باید سر معانی بحث کنیم. برای گذر از نفاق باید با منظورها کار داشته باشیم. در ابتدای جلسه بعضی از من پرسیدند هنر ارزش و ضد ارزشی داریم یا نه؟ باید گفت هر دو عبارت درست است و باید منظور را دید.

دسته گل دولت روحانی در سالگرد 9 دی

اگرچه وزیر ارشاد از این گفته خود عقب نشینی کرد، ولی در عمل، کتابی در وزارت ارشاد دولت یازدهم مجوز نشر گرفته است که حاکی از عملی شدن حرف وزیر مبنی بر حذف ممیزی قبل از انتشار است. انتشار کتابی که اگر یکبار آنهم به صورت سطحی مطالعه می شد، به دلیل کثرت مشکلات و تهمت ها به انقلاب و کشور نباید مجوز می گرفت.

منافق چگونه خود را به گریه می‌اندازد؟

زشتی این بیماری و اثرهای زیانبارش در جوامع بشری و بیش از آن در روان و جان مبتلای به آن، منشأ نکوهش آن در قرآن و سیره معصومان‏ علیه السلام شده است.

نهم دی چرا بزرگ است ؟

هنر مردم خوب و خدايي ما در فتنه پيچيده سال 88 اين بود كه نه تنها به منافقين فتنه گر سواري ندادند بلكه تأسي به پرچمداران بزرگ سپاه اميرمومنان علي عليه السلام كردند كه مشخصه آنها استقامت و صبر و بصيرت بود. الا و لايحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصبر و العلم بمواضع الحق. امت امام خميني و امام خامنه اي خوب مي فهميدند كه جبهه حق و باطل عوض نمي شود، حتي اگر شماري از اعضاي جبهه حق زير پرچم باطل جمع شوند.

مسجد همجنس بازان در اروپا مقر جدید نفاق

آیت الله نوری همدانی با اشاره به ساخت مسجد همجنس بازان در اروپا این عمل شنیع را چهره ای از نفاق دانست و افزود: باید در هر عصری به تناسب زمان برای رویارویی با نفاق آماده باشیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.