پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

نماهنگ/ نقشه دشمن لو رفته است

نسخه کیفیت بالا:
aparat.com/v/ocajA

کلیپ/ “کیمیا” دستگیر شد…

سرپل اصلی جریان سلطنت‌طلبی در داخل کشور که در راستای سراسری نمودن اغتشاشات تلاش می‌کرد دستگیر گردید.
متهم با مدرک سیکل توانسته در اتاق فکر جریان سلطنت‌طلبی نفوذ کند

مستند خارج از دید؛ روایتگر آنچه خارج از دید شماست…

فصل اول | هرشب ساعت ۲۰:۲۰ شبکه افق
فصل دوم | هرشب بعد از خبر ۲۲ شبکه سه

رابطه بازی سازش با حضور عوامل نفوذی!

این روزها بحث سازش با آمریکا از لسان کسانی در حال مطرح شدن می باشد که ارتباط مستقیمی با پروژه نفوذ و عوامل نفوذی دارند. یکی از این افراد شخصی است که معتقد است بجای خدا محور باید انسان محور بود و با کمک همه حتی زندانیان سیاسی و اعضای سازمان منافقین ایران را بسازیم!

کلیپ/ آمریکا، فرانسه، انگلیس! ما با شما موافقیم، این ملت را به ستوه می‌آوریم تا…!

روایت دکتر رزاقی، استاد اقتصاد دانشگاه تهران از مسئولینی که تبدیل به همراهان داخلی آمریکا شده‌اند!

کلیپ/ نظر امام خمینی در مورد جریان نفوذ

امام خمینی (ره): آمریکا نظامی نمیفرستد خیالتان راحت! آمریکا آن کسانی را که تربیت کرده است میفرستد که اوضاع ما را بهم بزند.

قانون اساسی را تغییر دهیم یا ظریف را استیضاح کنیم؟

بررسی اصول قانون اساسی و عملکرد دستگاه دیپلماسی نشان دهنده موارد متعدد نقض قانون اساسی از سوی دولت جناب آقای روحانی است. دولت و وزارت امورخارجه با ایجاد تعهد در برابر قدرت های سلطه گر، به خطر انداختن استقلال کشور و عدم جلوگیری از نفوذ اجانب، موافقت با قراردادهایی که موجب سلطه بیگاگان بر کشور می شود (از طریق برجام) و برقراری ارتباط حسنه و صلح آمیز با دول محارب از جمله آمریکا، انگلستان و فرانسه، اقدام به نقض قانون اساسی کرده است.

راههای نفوذ دشمن در بیان علی علیه السلام

ی از اقدامات اساسی دشمنان در پیش برد اهداف خویش، تمسک به بهانه های عامه پسند است تا از طریق همراه نشان دادن خود با عموم مردم بتوانند اهداف خود را پی بگیرند. علی(ع) در خطبه 194 بعد از این نکته که من از منافقان بر شما می ترسم به بیان ویژگیهای اهل نفاق می پردازند.از جمله مهمترین ویژگیهای منافقان آن است که که خود را حامی و دلسوز مردم نشان می دهند.

لانه اصلی توطئه برضد ایران کجاست

امروز دشمن مجبور است برای نفوذ با چهره دروغین به میدان مبارزه بیاید و تصویر ترسیمی خود را متفاوت از واقعیت به افکار عمومی نشان بدهد که بر همین اساس عده ای در داخل نیز به دنبال بزک چهره امریکا هستند.

تعامل برای نفوذ

معاون سیاسی سپاه گفت: آمریکایی‌ها امروز سعی می‌کنند به جای تقابل، به تعامل و ارتباط با ایران روی بیاورند و این یکی از راه‌های نفوذ است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.