برای برجام دعا کنید!

دعا کنیم که ان شاء الله پس از تحریم ها ایران به سرزمین واردات تبدیل نشود (و رشد 40 درصدی واردات از اروپا پس از توافق ژنو متوقف شود) بلکه شرایط برای رشد تولید ملی فراهم گردد.

بزک کردن چهره کدخدا برای انتخابات مجلس

دیوار بی اعتمادی مردم ایران به دولتمردان آمریکایی، تا اندازه ای بلند است که نمی توان به راحتی آن را فروریخت؛ دخالت های آمریکا در ایران لااقل به اندازه تاریخی 60 ساله است و هنر می خواهد تا کسی بتواند آجری از این دیوار بردارد؛ اما با ریختن قبح مذاکره رو در رو با آمریکا و بر سر میز مشترک برای رسیدگی به مناقشه هسته ای ایران، باب بازآرایی چهره آمریکا برای برخی رسانه ها و افراد در درون نیز باز شد

نفوذ یعنی تغییر باورها و ارزش‌های مردم

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: نفوذ به معنای تغییر باور مردم است و این یعنی اینکه عده‌ای بگویند که ما می‌توانیم با آمریکا رابطه برقرار کنیم.

پایانی‌ بر ادعای انقلابی‌بودن برخی نمایندگان مجلس نهم

این کد و دستور صریح رهبر معظم انقلاب مجلس را در برابر آزمون سخت دفاع از منافع ملی و بستن راه‌های نفوذ آمریکا از طریق برجام یا تایید آن قرار می‌دهد. سخت است باور کنیم نمایندگانی که روزگاری آن‌ها را به انقلابی بودن می‌شناختیم این روزها با سهل‌اندیشی به دفاع از راه‌های نفوذ آمریکا در ایران می‌پردازند و حتی حاضر نیستند به صورت صوری و نمایشی به رد یا لااقل نقد جدی برجام بپردازند.

مذاکره با آمریکا ممنوع است

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سالروز مباهله و ایستادگی پیامبر اسلام صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلم و خاندان مطهر ایشان در مقابل جریان کفر، خطاب به جوانان انقلابی کشور، تأکید کردند: همان‌گونه که در قضیه‌ی مباهله در صدر اسلام، همه‌ی ایمان در مقابل کفر قرار گرفته بود، امروز نیز در جمهوری اسلامی ایران، همه‌ی ایمان در مقابل کفر قرار گرفته است و همانگونه که در آن زمان صفای معنوی پیامبر صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلم و خاندان ایشان توانست دشمن را از میدان خارج کند، امروز هم ملت ایران با اقتدار معنوی خود، دشمن را از میدان خارج خواهد کرد.

تلاش برای جذب جوانان اثرگذار برنامه‌ سیاسی و فرهنگی دشمن است

لشکر فرهنگی دشمن و لشکر سیاسی دشمن با همه‌ی ابزارهایی که برایشان ممکن بوده، حمله کرده‌اند به ما برای سست کردن اعتقادات دینی ما، سست کردن اعتقادات سیاسی ما، تقویت نارضایی‌ها در داخل کشور، جذب جوانها بخصوص جوانهای فعّال و اثرگذار در سطوح مختلف برای مقاصد خودشان؛

عزم واشنگتن برای نفوذ در آسیای مرکزی

سفارت آمریکا در ترکمنستان از برگزاری یک کارگاه آموزشی توسط پزشکان نظامی آمریکایی در عشق‌‏آباد در زمینه آموزش نحوه‌های امداد و نجات برای نظامیان این کشور خبر داد.

مدیران، باهنر و رجایی الگوی خود قرار دهند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مدیران کشور شهیدان باهنر و رجایی الگوی خود قرار دهند، با این الگوها، سازمان‌ها و دستگاه‌ها را اداره کنیم و با این الگوها زندگی کنیم و مجاهدت کنیم تا انشاءالله راه نفوذ آمریکا بسته بشود و خط امام کاملا حفظ بشود.

هدف آمریکا تضعیف روحیه انقلابی است

رییس مرکز تحقیقات‌راهبردی دفاعی، پایداری بر اصول، حفظ روحیه انقلابی وحفظ روحیه تهاجمی در مقابل سلطه را مهم دانست و گفت: این موارد می تواند بخشی از راه های مقابله با نفوذ غرب و بخصوص آمریکا باشد.

استکبار خواب نفوذ در ایران را ببیند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جبهه استکبار فکر می‌کند می‌تواند در ایران نفوذ کند، آنها باید خواب این اقدام را ببینند و انشاءالله در سال ۲۰۲۵ المپیک کشورهای اسلامی را در بیت‌المقدس اجرا خواهیم کرد.