پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کاریکاتور: شیوه صحیح برخورد با منتقدین

شیوه ی برخورد مناسب با آدمهای بی شناسنامه، کم سواد، تازه به دوران رسیده.

نقد دولت از حقوق مردم است

دبیرکل حزب اسلامی کار، نقد دولت را حقوق ذاتی مردم دانست و گفت: در جامعه ما بحث نقد جایگاه خود را پیدا نکرده و اگر نظرات یک فرد را مورد نقد قرار دهیم، به او برخواهد خورد.

کدام رسانه‌ها اجازه سوال‌از روحانی را یافتند؟

امروز از کیهان و وطن امروز و جوان و فارس و نسیم و تسنیم خبری نبود؛ نه اینکه نبود، بودند اما میکروفون به آنها نرسید! رسانه هایی که – فارغ از درست بودن یا غلط بودن – بعنوان جدی‌ترین رسانه های منتقد دولت شناخته میشوند. اما از آن طرف؛ با اغماض، حداقل هفت رسانه که یا دولتی هستند یا حامی دولت امکان طرح سوال پیدا کردند. به این لیست، شش خبرنگار که به نمایندگی از رسانه های خارجی پشت تریبون رفتند را هم اضافه کنید.

طنز: از واشرسرسلیندر تا رئال زاراگوزا

به چیزی که در مورد چیزی گفته می‌شود، نقد می‌گویند. اینکه چه چیزی در مورد چه چیزی بیان شود، خیلی مهم نیست. مهم، نفس بیان چیزی در مورد چیزی است.

امسال سال هم زبانی است نه تک زبانی

انتظار ما از شما این است که از این رویکرد یک طرفه و کانالیزه نمودن رسانه ملی اجتناب نموده و اجازه بدهید تمامی منتقدین و موافقین این تفاهم نامه ها و توافقنامه ها و بیانیه ها و … زیر چتر رسانه ملی جمع شده و دیدگاه هایشان را ارائه نمایند تا این شائبه را که صدا و سیما بدلیل وابستگی مالی به دولت، اجازه شنیده شدن صدای منتقدین را به جامعه نمی دهد از اذهان بزدایید.

مذاکره‌ی با آمریکا صرفاً در قضیّه‌ی هسته‌ای است

من، هم به مردم این توصیه را عرض میکنم که با دولت بایستی مهربانانه و با نگاه همراهی و همدلی سخن گفت، هم به مسئولان کشور – در سه قوّه – این را تأکید میکنم که آنها هم باید با منتقدین خود و با کسانی که از آنها انتقاد میکنند رفتار مناسبی داشته باشند، آنها را تحقیر نکنند، به آنها اهانت نکنند؛ تحقیر مخالفان از سوی مسئولان، خلاف تدبیر و خلاف حکمت است.

همه دولت را حمایت کنند، دولت منتقدین را تحقیر نکند

رهبر انقلاب در تبیین چارچوبهای «انتقاد منطقی» گفتند: انتقاد نباید طوری باشد که اعتماد عمومی را از مسئولینی که مشغول به کار هستند، سلب کند و موجب بی اعتمادی عمومی شود، همچنین انتقاد نباید همراه با اهانت و روشهای خشم آلود باشد.

آقای روحانی توهین به منتقدان را پایان دهید‎

بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس‌جمهور این سوال را مطرح کردند که آیا روند توهین به منتقدان نقطه پایانی خواهد داشت یا مسیر توهین و سلب آزادی‌های مشروع و شکایت ادامه می‌یابد.

روحانی: شرط مدیریت اعتقاد به ۲۴ خرداد است

توان دولت در سایه سرمایه اجتماعی است و اگر این دولت بتواند افکار عمومی مردم و همراهی مردم را جلب و جذب کند به موفقیت خواهد رسید. همچنان که تاکنون این چنین بود و مردم در همه صحنه های حضور داشته و از دولت حمایت کرده اند و تمام موفقیت دولت در سایه همکاری مردم، حضور مردم در صحنه و حمایت های رهبری بوده است.

معتقدم پای یک قرارداد محرمانه در میان است

حال فرض کنیم یکی از منتقدان و بی‌سوادان باشند که دکترا دارند و بر فرض بزدل سیاسی و تازه به دوران رسیده باشد اما در ‌‌نهایت این آدم جهنمی مزدور حرف‌هایی دارد که تحریم‌ها افزوده شده و می‌گوید که این حرف که ساختمان تحریم ها ترک برداشته خلاف واقع است. خب این حرف ها جواب باید داده شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.