برخی صرفه‌جویی را تنها برای مردم می‌دانند

نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: متأسفانه صرفه‌جویی تنها برای مردم مفید است و مسئولان ما از هر گونه امکاناتی برخوردار هستند.

گودال تعفنی که در کمین ریاست است

تازه به دوران رسیده «،» بی‌جنبه «و» بی‌ظرفیت «شخصی است که تا کمی اوضاعش فرق می‌کند دیگر خدا را هم بنده نیست، یا آنکه دیگر بندگان را اعتباری قائل نیست مگر به میزان قرب به خودش. نه جواب سلام کسی را می‌دهد و نه…

کدامیک برای مسؤولان مهم‌تر است: نامه یا کارنامه؟

سال گذشته که به نام «جهاد اقتصادی» نامگذاری شد، مسؤولان چه کردند؟ سال ۱۳۸۹ که سال «کار مضاعف، همت مضاعف» نامیده شد کارنامه اقتصادی مسؤولان چه بود؟ سال‌های قبل‌تر از آنچه؟ اصلا چرا چندین سال است که نام‌های اقتصادی انتخاب می‌‌شود و آیا تاکنون به اندازه توجه شخص اول مملکت به آن اهمیت داده شده است؟

مخالفان دانه‌درشت اصل هشت این‌بار در بروجرد

آنچه هر از چندگاهی رسانه ای می شود نه از امر به معروف بخاطر انحراف در سیاست های کلان بل از امر به معروف یک طلبه که فقط به یک روزه خواری یا نهایتا به یک حجاب نامناسب یا رفتار یک دختر و پسر اعتراض کرده و معمولا یا مجروح شده یا مصدوم یا الآن معلول و کور و کر و نابینا گشته است و به بیمارستان رفته یا در کما بسر می برد خود بوضوح می تواند شرایط موجود ما را با آنچه ایده آل جامعه اسلامی در همگانی شدن این فرهنگ بوده بسنجد.

مشكل توليد ملي با نصب شعارسال حل نمی‌شود

وقتی وارد اتاق بعضی از مسئولان می‌شویم می‌بينم بالای سر خود عکس مقام رهبری را با شعار تولید ملی و حمایت از سرمایه ایرانی نصب کرده‌اند ولی از قهوه، چای خارجی در ظروف خارجي در اتاق خود از مهمان‌ها پذيرايي مي‌كنند.

استاد مصباح یزدی: نقد ولی‌فقیه نه‌تنها جایز بلکه بر همه واجب است

ما نه تنها انتقاد از ولی فقیه را جایز می شمریم، بلكه بر اساس تعالیم دینی، معتقدیم یكی از حقوق رهبر بر مردم لزوم دلسوزی و خیرخواهی برای اوست. این حق تحت عنوان النصیحه لأئمه المسلمین تبیین شده است… نه تنها انتقاد از ولی فقیه جایز است، بلكه واجب شرعی مسلمانان است و منافع و مصالح شخصی و گروهی نباید مانع انجام آن شود.

به چالش کشیدن مسئولین برای مردم جذاب است

رسانه اگر بخواهد به سراغ هر موضوع که دارای ارزش خبری است به انواع ممانعت‌های قدرت و ثروت برخورد کند و انواع احتیاط‌ها به آنها اجازه ندهد که اطلاع‌رسانی درست صورت نگیرد، اخبار ما به یک بخش پر حجم اخبار تشریفاتی فرمایشی تبدیل می‌شوند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.