عباس نبوی: علی(ع) هم می‌گفت محاصره‌ام کرده‌اند و نمی‌توانم قدمی بردارم

این که توقّع کنیم که ولی‌فقیه چون محور و بنیان جمهوری اسلامی است پس بنابراین قدرت اعمال‌کننده‌ی تصمیمات‌ش فوری و آنی است، آن‌قدر با شرایط و اوضاع در هم پیچیده‌ی ما فاصله دارد که افراد را به انتظارات و توقّعات بی‌جا می‌افکند. ولی‌فقیه هر چه قدر قدرتمند و توان‌مند باشد از امیرالمؤمنین(ع) که توان‌مندتر و نافذتر نیست. خود علی می‌گوید من در میان کسانی محاصره شده‌ام که نمی‌توانستم قدمی بردارم.

ولایت فقیه، مردم و عدالت در گفت‌وگو با سیدعباس نبوی

ولی فقیه می‌آید عدالت را نیز بیان می‌کند. این هم چیزی نیست که اگر ولایت فقیه داشتیم قابل بیان باشد و اگر ولایت فقیه نداشتیم، قابل بیان نباشد؛ نه. آن‌قدر دین این مسائل را واضح گفته‌است که فقط ولایت فقیه برای تبیین و هدایت اجتماعی، برای سوق دادن جامعه در یک مسیر، محور می‌شود.

آنچه که ضدانقلاب از جنبش دانشجویی نمی‌خواهد ببیند

پروپاگاندای رسانه‌ای ضدانقلاب که متأسفانه به عکس‌العمل نسنجیده‌ی برخی رسانه‌های داخلی منجر شد در حالی رخ داد که در مشروح میزگرد دانشجویی تریبون مستضعفین که با حضور نماینده‌های دفتر تحکیم وحدت و جامعه اسلامی دانشجویان که در دیدار با رهبر انقلاب پشت تریبون رفتند برگزار شد، نکات مثبت بسیاری از این جلسه‌ی سازنده و نوع تعامل رهبری با دانشجویان گفته شده بود.

امیریان: نقدهای من در میزگرد رسانه عدالت‌خواهِ مستقل به بی‌بی‌سی ربطی ندارد

اینکه دفتر تحکیم وحدت یا یک رسانه عدالت خواه مستقل که هر دو بر مدار «خط امام» و «اسلام ناب محمدی(ص)» ایستاده اند، انتقادات صریح و شفافی را بر برخی مصلحت سنجی های کاذب در سطوح مختلف نظام وارد دانسته و بی هیچ ترسی بیان می دارند، به بیگانگان هیچ ربطی ندارد.

سعید قاسمی؛ سرداری برای جنگی که هست

سعید قاسمی که برای نسل دوم انقلاب از منظر فرمانده ای دلیر و یک فعال فرهنگی شناخته شده است، برای نسل سوم در قامت یک سخنران انقلابی که بازتولیدکننده‌ی شور انقلابی و روایت‌گر دفاع مقدس است، شناخته می‌شود.

سیدعباس نبوی: درخواست تبیین از رهبری بهترین درخواست‌هاست

این اتهام که به خصوص به مجموعه‌های جوان و دانشجو و اصول گرا مطرح می ود، که چرا سوال می‌کنید، این به جایگاه رهبری خدشه وارد می کند، این اتهام غلط و باطلی است. درخواست تفسیر و تبیین از رهبری بهترین درخواست هاست.

انجوی‌نژاد:‌ با تندرویِ جوانان چکشی برخورد نکنید

حجت الاسلام انجوی‌نژاد در سخنرانی مراسم احیاء شب ۲۱ رمضان گفت: اگر جوان در این خصوص تند هم رفت نباید با او برخورد چکشی کرد باید برای او توضیح داد، رهبری می‌فرمایند تندروی جوان را درک کنید، نه اینکه برخورد تند قضایی کنید.

دیدار با رهبری و فتح بابی که باید رخ دهد

اتفاقی که با آن در دیدار ها مواجه هستیم مجموعه ای از مطالبات روی زمین مانده گاها متعلق به ده سال ‍پیش است با ادبیاتی اینچنینی که مثلا «صدبار گفتم آزاداندیشی چرا نشد» و بعد هم اصلا معلوم نمی شود بالاخره مقصر کی بوده و کجاست و بعد از این آیا آن کارمی شود یا دوباره نه؟ در رابطه با مفاسد اقتصادی و پیام هشت ماده ای و بسیاری دیگر از این قبیل نیز همچنین!