در زندان‌هاحقوق بشر نقض نمی‌شود

وزیر دادگستری در واکنش به اظهارات یونسی گفت: در زندان‌های ایران حقوق بشر نقض نمی‌شود و همه امکانات جانبی، رفاهی و مرخصی در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

لغو تحریم‌ها،خواسته‌ای که مدام کوچک می‌شود

اخیراً سید عباس عراقچی، عضو و سخن‌گوی تیم مذاکره کننده‌ی هسته‌ای کشورمان، طی اظهاراتی مسبوق به سابقه، بیان داشته است.

نقض حقوق بشر در ایران!

آنچه از جمع‌بندی گزارش‌های حقوق بشری در مورد ایران به دست می‌آید آن است که آنها وقتی سخن از حقوق انسان‌ها در ایران به میان می‌آورند، در حقیقت از حقوق «اشرار» سخن می‌گویند و کاری به حقوق مردم عادی و میلیون‌ها ایرانی که باید از حداقل حقوق الهی و انسانی برخوردار باشند، ندارند.

نقض حقوق بشر و بشردوستانه در غزه

اقدامات اسرائیل در غزه هم جنایت جنگی است و هم جنایت علیه بشریت و هم مصداق تجاوز است. جنایت جنگی است؛ چراکه هیچ‌یک از اصول حقوق بشردوستانه در آن رعایت نشده و این رژیم دست به کشتار غیرنظامیان زده است. جنایت علیه بشریت است؛ چراکه پتانسیل این را دارد که از محدوده‌ی منطقه‌‌ای غزه فراتر رود و مشمول مناطق دیگر و نقاط دیگر جهان شود و تجاوز است؛ چراکه این رژیم شروع‌کننده بوده است.

کتاب الکترونیکی حقوق بشر آمریکایی +دانلود

طرح قضیه‌ی حقوق بشر از طرف سردمداران امریکا، چه حالا و چه در روزهای قبل، یک دکان و یک وسیله برای استفاده‌ی بیشتر بود. اینها به حقوق بشر اعتقاد ندارند. اینها کسانی هستند که در مقابل چشمشان، حکومت صهیونیستی در کشور فلسطین، مردم فلسطین را به بدترین وجهی زیر فشار و کشتار و اختناق و شکنجه قرار می‌دهد و آنها حتّی به زبان، عمل او را محکوم نمی‌کنند.

احیای برده‌داری در زندان‌های آمریکا

وزارت خارجه چین در واکنشی نسبت به انتشار گزارش مداخله‌جویانه حقوق بشر در کشورهای جهان توسط آمریکا، گزارش مبسوطی را درباره نقض حقوق بشر توسط دولت آمریکا در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد.

آمریکا به نقض حقوق بشر متهم شد

یک گروه متشکل از سازمان‌های حقوقی در آمریکا، دولت این کشور را به نقض حقوق بشر در جزیره ویکویس واقع در دریای کارائیب متهم کرد.

اعلام جزئیات نقض حقوق‌بشر توسط منافقین

مارتین کوپلر، که از ماه آینده پُستی مشابه در جمهوری دموکراتیک کنگو خواهد داشت، به شورای امنیت اعلام کرد که سازمان ملل شکایات متعددی از رهبران این گروهک دریافت کرده است.

پزشکان اسرائیلی ناقض حقوق‌بشر هستند

«پزشکان حامی حقوق بشر» در این گزارش به ویژه از «سرویس زندانیان اسرائیل» (IPS) انتقاد و آن را به نقض اصول اخلاقی پزشکی و قوانین بین‌المللی متهم کرد.

مکانیزم حقوق بشر در حال تبدیل شدن به تهاجم به فرهنگ بشری است

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در بیست و دومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو به اتهامات مطرح شده از سوی گزارشگر ویژه پاسخ داد و گفت حقوق بشر در حال تبدیل شدن به تهاجم به فرهنگ بشری است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.