انگلیس کشوری که قانون اساسی ندارد

انگلیس فاقد قانون اساسی مدون است و قانون اساسی این کشور در واقع چند فرمان پادشاهان پیشین این کشور است. ریشه پارلمان کنونی در شوراهای آغاز سده‌های میانه بوده است. این شوراها وظیفه رایزنی حکومتی را بر عهده داشتند.

احمدی‌نژاد: انگلیسی‌ها به جای لشکرکشی به داد مردم خودشان برسند

رئیس جمهور گفت: سیاستمداران انگلیسی و امریکایی حساب‌هایشان را به مردم اعلام کنند و آنچه را از مردم غارت کرده‌اند به آنها بازگردانند. انگلیسی‌ها بهتر است به جای لشکرکشی به عراق، افغانستان و لیبی و غارت نفت این کشورها، به داد مردم خودشان برسند.

ضرورت احضار سفیر انگلیس در پی نقض مکرر حقوق شهروندان

از وزارت امور خارجه ایران توقع می رود که با احضار سفیر انگلستان در تهران مراتب نگرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به نقض حقوق شهروندی و تکرار موارد مشابه را به اطلاع دولت متبوعه انگلیس برساند .

همدستان حمله شیمیایی صدام، اکنون برای یک زندانی در ایران اشک می‌ریزند!

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در مراسم «شب خاطره» که شب گذشته در حوزه هنری برگزار شد گفت: آلمان و فرانسه و انگلیس با تشویق صدام، سلاح در اختیار او گذاشتند؛ حالا چه شده که برای یک زندانی در ایران اشک می‌ریزند؟

افشای همکاری انگليس با سازمان سیا در ربودن ۱۰۰ اروپایی

گزارش ژوئن 2006 شوراي اروپا برآورد كرده است كه در سرزمين اتحاديه اروپا يكصد نفر توسط سيا ربوده شده و به كشورهاي ديگر انتقال داده شده‌اند و در اغلب آنها دولت‌هاي ديگر با سيا همكاري كرده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.