چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

بیانیه ایران در رد گزارش احمد شهید

فردی که به عنوان گزارشگر ویژه توسط آمریکا و دول اروپایی پیشنهاد و با حمایت آنها تعیین شده است از همان آغاز مسئولیت به شکل وسیعی در شبکه های تلویزیونی به تبلیغات علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخته و کاملا از موضع بی طرفی خارج شده، در حالیکه یکی از ضروریات این مسئولیت بی طرفی کامل است.

احمد شهید کیست؟+عکس

«احمد شهید» در چند وقت گذشته سه گزارش از به اصطلاح نقض حقوق بشر در ایران منتشر کرده بود که با جستجوی ساده در اینترنت، می‌توان فهمید همه افراد و اطلاعات اجیر شده گروهک‌های ضد انقلاب و معاند جمهوری سالامی ایران اخذ شده است.

احمد شهيد نمی‌داند قصاص چيست

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در ژنو گفت: گزارشگر ویژه مفهوم قصاص در اسلام را متوجه نشده و آن را به نرخ بالای اعدام در ایران نسبت داده است گفت: بیش از ۷۰ درصد از اعدام‌ها در ایران به خاطر مبارزه شدید ایران با قاچاق مواد مخدر است و آن بخشی که مربوط به قصاص است اساسا در اختیار دولت نیست.

نگاهی به گزارش مغرضانه احمد شهید

گزارش اخیر احمد شهید ایران را باز هم در حوزه‌های مختلف به نقض حقوق بشر متهم کرده و این در حالی است که تلاش کرده است تحریم‌‌های ضدایرانی را معارض با حقوق بشر معرفی نکند.

اظهارات احمد شهید حرف تروریست‌هاست

گزارشگر ویژه مورد حمایت آمریکا و دول اروپایی قرار دارد و لاجرم مطالب غیرحرفه‌ای، غیرمنصفانه و کاملا مغرضانه او در تهیه گزارش درست همان حرف‌هایی است که تروریست‌ها، آمریکا و برخی دول دیگر اروپایی می زنند و چنین رویه ای برای اعتبار سازمان ملل مضر و مخرب است.

پشت اين ويترين چه خبر است؟

احمد شهید بدون آنکه توضیح بدهد چه ارتباطی میان گزارش او و انتخابات خرداد ۹۲ در ایران وجود دارد نسبت به برگزاری انتخابات سال آینده در کشورمان ابراز نگرانی کرده است!

عفو بین‌الملل؛ سازمانی که نه عفو دارد و نه بین‌المللی است

پسوند بین‌الملل که این موسسه بر عنوان خود یدک می‌کشد، مخاطب را به این سمت می‌برد که این سازمان یک نهاد رسمی و قانونی است که از سوی مجامع جهانی نظیر سازمان ملل متحد و شورای حقوق بشر این سازمان پشتیبانی می‌شود؛ بنابراین گزارشات آن منطبق بر موازین جهانی و مورد تایید همگان است.

گزارش احمدشهید را چه‎کسانی نوشتند؟

گزارش سیاسی و پر از ابهام و تناقض احمد شهید درباره وضعیت حقوق بشر در ایران، این سؤال را در ذهن ایجاد می‎کند که با توجه به عدم حضور او در کشورمان، این میزان هم‎خوانی گزارش با مواضع کهنه ضدانقلاب چگونه ایجاد شده است؟

اعتراف‌ احمدشهيد: گزارش‌ من‌ درمورد ايران سطحی و غیرواقعی است

احمد شهيد گزارشگر ويژه حقوق بشرسازمان ملل اعتراف كرد گزارشي كه درخصوص حقوق بشر ايران منتشر كرده، سطحي و تنها بر اساس ادعاهايي مطرح شده از سوي برخي اشخاص تهيه شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.