تخصص رائفی‌پور موضوع طنز دکتر سلام

در این قسمت دکترسلامی‌ها با اشاره به اینکه در سریال‌های امسال تلویزیون روح، جن، شیطان حضور ندارند می‌گوید سریال‌های شبه‌ماورایی سال‌های گذشته تلویزیون حتا صدای «پروفسور رائفی پور کارشناس همه امور از شیر مرغ تا جان آدمی‌زاد را هم در آورد» و می‌گوید «آخر نفهمیدیم رائفی‌پور کارشناس چیست وتنها در مورد قاتل بوروس‌لی صحبت نکرده است»

چند روایت از روابط احسان نراقی با تشکیلات فراماسونری

در مجموع تلاش آقای نراقی برای تطهیر كارنامه فراماسونری در ایران با هر انگیزهای صورت گرفته باشد، در واقع تطهیر كشورهای مسلط بر ایران در دوران پهلوی اول و دوم، یعنی انگلیس و آمریكا است؛ چراكه تشكیلات فراماسونری به عنوان تشكیلاتی مخفی، منویات این دولت‎ها را از طریق مكانیزم‎های معمول تحقق میبخشید بدون اینكه ردپای بیگانگان آشكار شود.

ماسون‌‌ستیزی و نمادیابی‌ های خیال‌ بافانه

باید این روند نمادسازی و نمادپژوهی و نمادنگاری و نمادخیالی موجود را متوقف کرد. اشکالی ندارد که جستجوگرانه و با دانش به مساله نماد نزدیک شد اما امان از تیغ در کف جاهل. جلوی این خیالات را بگیرید. وگرنه روزی می‌رسد که همه چیز را منکر می‌شویم!

تصویر: قرآن با نماد فراماسونری!

قرآنی توسط انتشارات دارالعلم قم در سال 1389 و در چاپخانه‌ی شرکت چاپ قدس منتشر و چاپ شده است که طرح روی جلد آن شبیه به ستاره داوود است. تعدادی از این قرآن نیز توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانشگاه تهران اهدا شده است.

آیا فرقه‌شناسی اولویت ماست؟

چیزی مثل فراماسونری شاخ و برگ هم دارد فلان نماد در معماری مثلا ابلیسک را پی گیری کنیم یا همین شکل‌های منشوری که جدیدا سر و صدا کرده و…. من نمی‌خواهم نفی کنم این‌ها درست نیست، چه بسا آن کسی که فلان شکل را دارد می‌سازد در کشور اصلا آگاه است یا به احتمال قوی‌تر آگاه نیست و به صرف بی‌سوادی و عدم تولید سبک جدید در معماری و قطع ارتباط با معماری اسلامی استفاده می‌کند. حرف این است رفتن سراغ بسیاری از این موارد سرکاری است. یعنی ما در دشمن‌شناسی و مبارزه ناچار به انتخاب اولویتیم!