کلیپ/ امام جمعه‌های خوش خبر، امام جمعه های مردمی

امام جمعه هایی که چند وقت اخیر پای کار انقلاب و مردم آمده اند

برخی می‌خواهند آمریکای از در بیرون رانده‌شده را از پنجره وارد کنند

ملتی که شهید داده و تجربه عینی به زانو درآوردن ابرقدرت‌ها را دارد و مرگ بر آمریکا را در دنیا جا انداخته و با غلبه بر آمریکا صاحب فناوری‌های مختلف در زمینه هسته‌ای و پزشکی شده هم اکنون نمی‌تواند بیاید و بگوید که ما باید دست ذلت به آمریکا بدهیم و گذشته را فراموش کنیم.

مصلی اردبیل، مرکز گسترش اکران مردمی عمار

موسی‌الرضا محسن‌نژاد، رابط اکران مردمی اردبیل گفت: از یک سال پیش و آغاز پنجمین دوره جشنواره عمار در استان اردبیل، به طور هفتگی، در مصلی این شهر بعد از نماز جمعه، فیلم‌های جشنواره مردمی عمار اکران می‌شوند.

دولت به مردم ثابت کند عاشق خدمت است

آیت الله صدیقی شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری را سنگرهای حفاظ عمود کشور عنوان و خاطرنشان کرد: دولت قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی نیز جزو سنگرهای این کشور هستند. بنابراین حمله به اینها دردی را دوا نکرده و فقط دشمن را شاد می‌کند. چرا باید حفاظ‌ها و دیوارها را برای دست‌اندازی دزدها باز نگه داریم.

حسن رحیم پور ازغدی به تریبون نماز جمعه بازگشت

رحیم پور که سال گذشته با موضوع نظام اقتصادی اسلام به عنوان سخنران پیش از خطبه نماز جمعه مباحث خود را از این تریبون ارائه می‌کرد با استناد به احادیث و بویژه سیره امیرالمومنین(ع) انتقادات صریحی را به نظام اقتصادی، بازار ایران و نظام بانکی وارد کرد که در رسانه‌ها منعکس گردید. سخنان وی در نقد شیعه انگلیسی نیز برای هفته‌ها در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی موضوع بحث و گفتگو بود.

بُرد ۳ بر ۲ در مذاکرات هسته‌ای منطقی نیست

ما متاسفانه در حال حاضر دو موضع‌گیری افراط و تفریط‌گونه در کشور داریم و هر دو فکر می‌کنند که عقلانیت و مصلحت یک طرف است و ایدئولوژی، مکتب و شرف ملی طرف دیگر در حالی که این گونه نیست و در مکتب اسلام و انقلاب اینها را در دو قطب مختلف تعریف نمی‌کنیم و اساسا جزئی از آرمان‌های انقلاب اسلامی همین مسئله مصالح و حقوق ملت است.

نماز جمعه در دوران صفویه، قجریه و پهلویه

در عهد صفویه اولین نماز جمعه در مسجد جامع عتیق اصفهان به امامت محقق کرکی برگزار شد. از دیگر امامانی که در این دوره بوده‌اند می‌توان شیخ بهایی، میرداماد، محمد تقی مجلسی، محمد باقر مجلسی، سبزواری، شیخ لطف الله اصفهانی را نام برد.

مسیرهای نُه‌گانه راهپیمایی روز جهانی قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس در بیش از ۷۷۰ شهر سراسر کشور به سمت میعادگاه‌های نمازجمعه برگزار می‌شود.

برخی به شیطان بزرگ امید دارند

تنها مسئله، مسئله هسته‌ای نیست، مسئله این است که آمریکا سی‌وچند سال تو سری، سیلی، پسِ گردنی و تو دهنی خورد، همه را از اسلام می‌داند و همه را از یاران اسلام و جوانان مسلمان می‌داند و برای انتقام گرفتن کمر بسته است.

راهپیمایی اعتراضی علیه جنایات آل سعود

در ادامه تظاهرات علیه جنایات آل سعود و محکومیت کشتار مردم بی گناه یمن، این هفته پس از اقامۀ نماز جمعه در 7 استان کشور برگزار می شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.