استراتژی نظام با تغییر افراد عوض نمی‌شود/ مجلس خبرگان پنجم کاملا ولایی است

خطیب موقت جمعه تهران گفت: اینکه اگر جایی کسانی رأی آوردند و با سلیقه ما همراه بودند بگوییم توسعه سیاسی مردم ۱۰۰ است و اگر سلایق ما رأی نیاورد توسعه سیاسی را ۵۰ و کمتر قلمداد کنیم، این همان حرفی است که منافقین هم اول انقلاب می‌گفتند.

دولت خود را متعهد به اقتصادمقاومتی می‌داند

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه دولت خود را متعهد و ملزم به مقاوم سازی اقتصاد در برابر تحریم‌ها می‌داند.

فتنه دعوای شخصی نبود چالش با اصل نظام بود

ما اصلاً با فضای مجازی مخالف نیستیم، اما وقتی گل به مردم می‌دهید خارها را بکنید تا دست مردم زخمی نشود، معقول نیست زمانی که ساختارهای نظارتی ما کامل نشده است فضای اینترنتی را آزاد آزاد دراختیار مردم بگذاریم. حتی در آمریکا که به قول برخی مهد آزادی ها است که البته این مسئله دروغ است، آنها اجازه نمی‌دهند یک فیلم ارزشی ما در فضای اینترنت قرار بگیرد، چرا آن کار مخالف با دموکراسی نیست، اما ایجاد ساختارهای نظارتی خلاف آزادی عنوان می‌شود.

عکس: اقتدای آیت‌الله منتظری به آیت‌الله خامنه‌ای

تصویر فوق، اولین نماز جمعه بعد از انتصاب آیت الله خامنه‌ای به امامت جمعه تهران است که در آن آیت الله منتظری، هادی غفاری و حسن روحانی در صف اول پشت سر امام جمعه ایستاده‌اند.

فیلم: خدا از من توقع انجام خدمت بزرگی را دارد

همه بی‌تابند، شعار می‌دهند و دلتنگی‌شان را فریاد می‌کنند؛ شعار پشت شعار و با هر شعاری مُشتی به هوا برمی‌خیزد. دست‌ها که بالا و پایین می‌روند، گویی موج خروشان دریاست که به ساحل امن رسیده باشد. پرده کنار می‌رود و امامی با دستِ آسمانی‌شده‌ی پنهان در جامه‌اش، وارد می‌شود…

حالا وقت آن است که با مردم، از پاسخ این سوال بگویند: چرا خدا من را برگرداند؟

رهبری در انتظار گزارش مسوولان برای حل مشکل گرانی هستند

امام جمعه موقت تهران گفت: هدف اصلی دشمنان از تحریم ایران فشار بر مردم و رودررو قرار دادن آن‌ها در مقابل نظام است.

نماز جمعه این هفته در مصلی برگزار می‌شود

با توجه به وجود دو ایستگاه مترو در محل مصلی، شرکت متروی تهران به صورت ویژه جهت نقل و انتقال نمازگزاران به مصلای امام خمینی (ره) اعلان آمادگی نموده است.

امامی‌کاشانی خطیب این‌هفته نمازجمعه تهران

نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله امامی کاشانی اقامه خواهد شد.

حجت‌الاسلام صديقی؛ خطيب جمعه اين هفته تهران

مراسم نماز جمعه اين هفته تهران با تلاوت آياتی از كلام‌الله مجيد توسط مرتضی يادگاری، از قاريان ممتاز كشور از ساعت 11:45 آغاز می‌شود و در ادامه حجت‌الاسلام مقدسی دقايقی به بيان مسائل شرعی می‌پردازد. قاسم نوده فراهانی، رئيس اصناف كشور به عنوان اولين سخنران پيش از خطبه، سخنرانی خواهد كرد و پس از وی، […]

گزارش تصویری: نماز جمعه انتخاباتی

حضور کاندیدا های دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نماز جمعه تهران.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.