عکس: صفوف عجيب نماز عيد فطر اصفهان

پس ازتقريبا 20 سال از آغاز ساخت پروژه مصلای امام خمینی اصفهان، اصفهانی ها آرزو به دل نماندند و این هفته با اقامه نماز با شکوه عید فطر مصلی اصفهان افتتاح شد. افتتاحی که با شرايط موجودش شاید اگر باز هم به تعویق می افتاد ایرادی نداشت!

اقامه نماز عید فطر به امامت امام خامنه‌ای

نماز عید فطر ساعت ۸ صبح فردا به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلای تهران برگزار می‌شود و درهای مصلا نیز از اذان صبح به روی نمازگزاران باز خواهد بود

نماز عید فطر در مصلی امام اقامه می شود

حجت‌الاسلام سید یدالله شیرمردی مسئول ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر تهران در نشست خبری که صبح امروز یکشنبه در محل این ستاد برگزار شد، اظهار داشت: به محض اعلام عید سعید فطر توسط ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری نماز عید در مصلی امام خمینی (ره) اقامه می‌شود.

همه موظف به تجهیز ملت فلسطین هستند

رهبر انقلاب، جنایات آشکار سردمداران رژیم صهیونیستی در غزه را یک نسل‌کشی و فاجعه‌ی عظیم تاریخی خواندند و تأکید کردند: هم مجرمان و هم پشتیبانان و حامیان مستکبر آنها باید در سطح جهانی محکوم و مجازات شوند، حال چه این مجرمان در رأس قدرت باشند و چه از قدرت برکنار شده و سقوط کرده باشند و این همان چیزی است که سخنگویان ملت‌ها و مصلحان و دلسوزان عالم باید مطالبه کنند.

نماز عید فطر به امامت امام خامنه‌ای اقامه می‌گردد

نماز پرشکوه عید سعید فطر ساعت 8:30 دقیقه سه‌شنبه 7 مرداد 1393 به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اقامه می‌شود.

رویدادهای کشورهای منطقه اسلامی نگران کننده است

گره مصر را خود مردم مصر بايد باز كنند، نخبگانشان بايد باز كنند؛ فكر كنند، عواقب وخيم و خطرناكى را كه ممكن است بر اين وضعيت مترتب شود، بسنجند. اگر خداى نكرده هرج‌ومرج به وجود بيايد، اگر خداى نكرده جنگ داخلى به وجود بيايد، چه چيزى ديگر ميتواند جلوى آن را بگيرد؟ بهانه براى دخالت ابرقدرتها – كه خودشان بزرگترين بلا براى يك كشور و يك ملت هستند – به وجود خواهد آمد. ما نگرانيم.

برنامه‌های برگزاری نماز عید فطر در تهران

رئیس ستاد برگزاری نماز عید فطر با اعلام برنامه‌های برگزاری نماز عید فطر در دانشگاه تهران از مخالفت مسئولان با برگزاری نماز عید فطر در مصلای تهران به دلیل ساخت و ساز در قبله مصلا خبر داد.

برگزاری نماز عیدفطر در دانشگاه تهران

قائم مقام معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت که نماز عیدفطر امسال در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

تصاویر هوایی از نماز عید فطر تهران

نماز عید فطر چهارشنبه به امامت رهبر انقلاب در دانشگاه تهران و خیابان‌های اطراف برگزار گردید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.