عکس: اجرای تئاتر هنجارشکن در مشهد

نمایشنامه‌ای به روی صحنه می‌رود که حتی نوشتن از آن‌هم دستمایه‌هایی از سانسور را با خود به همراه دارد. مشاهده صحنه‌هایی چون استفاده از لباس‌خواب در روی سن و رابطه عاشقانه دو دختر و درعین حال توجه به معشوقه‌ای واحد تنها نمای کوچک ترسیمی از نمایشنامه ایست که در این اثر شاهد هستیم.

نمایش و نقد «امروز» در فرهنگسرای اندیشه

فیلم سینمایی «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی روز سه شنبه در باشگاه فیلم فرهنگ سرای اندیشه پخش و نقد خواهد شد.

صدام بار دیگر سقوط می‌کند

احسان فلاحت‌پیشه با اشاره به اینکه قصد دارد نمایش «خشت خام» را با وجود مشکلاتی که تالار مولوی دارد از اول دی در این سالن اجر کند، مضمون این اثر را درباره سقوط صدام حسین و تاثیر آن بر یک خانواده ایرانی عنوان کرد.

نمایش یادگار غربت غمگین به روی صحنه می‌رود

به مناسبت ایام فاطمیه و با نگاهی ویژه به مظلومیت این روزهای مردم بحرین نمایش «یادگار غربت غمگین» ، از 22 تا 26 فروردین برای دومین سال، هر شب از ساعت 18 توسط «گروه فرهنگی هنری راوی» در «فرهنگسرای اندیشه» به روی صحنه خواهد رفت.

«سوم جماد‌ی‌الثانی»؛روایت شهادت حضرت زهرا

نمایش «سوم جماد‌ی‌الثانی»، عنوان نمایشی است که در تماشاخانه ماه حوزه هنری ویژه ایام فاطمیه روی صحنه می‌رود.

«خورشید کاروان»؛ ۲۰ سال عاشقی روی صحنه

نمایش «خورشید کاروان» با بهره گیری از متون دینی و ارزشی، روایت اسرای کربلا را بازگو می‌کند. این نمایش به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نمایش‌های آئینی کشور از ماه صفر سال ۱۳۷۱ تا امسال، بالغ بر ۹۰۹ اجرا را برای ۷۷۱ هزار نفر بر روی صحنه برده است.

روضه‌خوانی همراه با حرکات پانتومیم برای بانوان

همه اجراکنندگان این برنامه بانوان هستند و مخاطبان نمایش را هم فقط بانوان تشکیل می‌دهند. خوشبختانه در طول دوسالی که از اجرای این برنامه‌های نمایشی – مذهبی می گذرد استقبال بسیار خوبی از این اجرا شده و مخاطبان هم از طیف‌های مختلفی هستند.

«در مدار صد درجه سران فتنه» بر روی صحنه سفیر آفتاب

صحنه متحرک «سفیر آفتاب» با اجرای نمایش «در مدار صد درجه سران فتنه» به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی در بهشت زهرای تهران مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

تنها بازمانده سیاه‌بازی در انتظار عزرائیل است

افشار با اشاره به اینکه درآمدی ندارد درباره شرایط بستری بودن خود در منزل گفت: به دلیل شرایط مالی‌ام توانایی داشتن پرستار را ندارم و تنها یکی از دوستانم به من سر می‌زند.

هنوز درگیر مسائل مالی «ساقی»‌ام

امیر دژاکام نویسنده و کارگردان تئاتر، گفت: تا زمانی که نتوانم ذهنم را از مسائل مالی نمایش «ساقی» پاک و مشکلاتم را برطرف کنم، نمی‌توانم دست به تولید نمایش «یوشت فریان» برای حضور در جشنواره تئاتر فجر بزنم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.