فراخوان ثبت‌نام غرفه داران در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان در تاریخ ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز سالن امام رضا برگزار میگردد ؛ به گزارش پایگاه ۵۹۸، دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان در تاریخ ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز سالن امام رضا […]

داشته‌ها و نداشته‌های «شهر آفتاب»

فاز اول از مجتمع بزرگ نمایشگاهی شهر آفتاب در حالی به مرحله افتتاح نزدیک شده که درباره مزیت نسبی این مکان برای میزبانی نمایشگاه کتاب تهران کماکان ابهاماتی وجود دارد.

استقبال از بخش‌حجاب در شبهای‌نورانی مصلی

بازدیدکنندگان با حضور در این بخش از تولیدات و مدل‌های مختلف حجاب و عفاف اعم از چادر، چادر نماز، سابق دست، پارچۀ چادری، روسری، مقنعه و … بازدید کرده و نسبت به خرید اقدام می‌کنند.

برابری جنسیتی در خانه هنرمندان

نمایشگاه «83 ریشتر» به مدت یک هفته در نگارخانه‌های بهار و تابستان خانه هنرمندان در راستای نمایش پوسترهای اجتماعی طراحان جهان برپا شد.

مستند «چریک پیر» فردا رونمایی می‌شود

ویژه‌برنامه یادواره شهید حسن آبشناسان فرمانده پرافتخار لشکر 23 نیروهای مخصوص نزاجا و تجلیل از کهنه‌سربازان دفاع مقدس هشتم مهرماه به همت فرهنگسرای گلستان با حضور فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

استقبال از غرفه حجاب در نمایشگاه برکت

مسئول غرفه حجاب نمایشگاه برکت با اشاره به استقبال خوب خانم‌ها از این غرفه گفت: استقبال خوب مردم نشان می‌دهد اگر فعالیت‌های فرهنگی دقیقی در مسیر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه انجام شود تحولات خوبی را شاهد خواهیم بود.

ضعف رسانه‌ای نمایشگاه کتاب دفاع مقدس

مدیر انتشارات دارخوین گفت: در شرایطی که چند روز تا افتتاح باقی است باید بیشتر فعالیت رسانه‌ای انجام داد و این نمایشگاه تاکنون از نظر رسانه‌ای ضعیف عمل کرده است.

پرچم های همیشه در اهتزاز

حضور این جوان ها در بوستان لاله تهران گواه کوشش‌های جهادی بسیجی‌های جوان دهه چهارم انقلاب است. در روز اول هفته دفاع مقدس در گذر از پارک لاله سرکی به بخشهای این نمایشگاه هم کشیدیم که وصف آن را در ادامه می خوانید.

حمایت از کودکان بی‌سرپرست غزه

رئیس سازمان بهزیستی کشور از آمادگی این نهاد برای حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بی‌پناه در غزه خبر داد و گفت: در این زمینه طی دو هفته گذشته رایزنی‌هایی از طریق مقامات مسئول انجام شده است.

ارائه آموزش‌های تخصصی در دوره خط امام

مسئول سازندگی و کارآمدسازی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: در حاشیه دوره خط امام، نمایشگاهی از دستاوردهای اقتصاد مقاومتی گروه‌های جهادی برگزار می‌کنیم.