طرح خیرات نان برای مناطق محروم

بازدیدکنندگان از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می‌توانند در طرح خیرات نان به صورت الکترونیکی ثبت نام کنند.

طب سنتی در نمایشگاه قرآن کریم

بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با مراجعه به غرفه اسوه در بخش نهادها و سازمانها می توانند از روشهای درمان بیماریها به شیوه اسلامی ایرانی بهره مند شوند.

نمایشگاه قرآن و سبک زندگی دینی

اين نمايشگاه قرار نيست صرفاً كلاس درسي باشد كه مواد خامي از جنس اطلاعات و آگاهي مستقيم را به مخاطب منتقل كند. ترسيم نوعي خاصي از زندگي و تامين ملزومات آن، مي‌تواند ارائه دهنده‌ي نوعي سبك زندگي باشد و اين كاري است كه نمايشگاه قرآن در چند سال اخير آن را دنبال مي‌كند.

گزارش تصویری: نمایشگاه بین المللی قرآن کریم (۲)

نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللي قرآن كريم که از ششم مرداد با حضور جمع کثیری از ناشران و موسسات و فعالان قرآنی داخل و خارج کشور کار خود را آغاز کرده است تا چهارم شهريور ماه و از ساعت 17 تا 24 پذيراي علاقمندان خواهد بود.

گزارش تصویری: نمایشگاه بین المللی قرآن کریم (۱)

نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللي قرآن كريم که از ششم مرداد کار خود را حضور جمع کثیری از ناشران و موسسات قرآنی آغز کرده است تا چهارم شهريور ماه و از ساعت 17 تا 24 پذيراي علاقمندان خواهد بود.

نمایشگاه بین‌المللی قرآن / فوتوکاتور

هجدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امسال با شعار «قرآن کتاب زندگی» با برگزاری ۵۰۰ برنامه فرهنگی و قرآنی برای گروه های سنی مختلف آغاز به کار کرد.

برنامه‌های نمایشگاه بین‌المللی قرآن

برنامه‌ها و اهداف هجدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در نشستی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه تبیین و تشریح می‌شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.