دلایل عدم استقبال مناسب از نمایشگاه قرآن

دبیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با اشاره به دلایل عدم استقبال مناسب از بخش‌های مستقر در باغ کتاب از احتمال واگذاری برپایی این نمایشگاه به بخش خصوصی خبر داد.

نمایشگاه قرآن نیازمند تبلیغات بیشتر است

نماینده مردم تهران با اشاره به کیفی‌تر شدن نمایشگاه قرآن در سال جاری نسبت به سالهای گذشته گفت: باتوجه به حجم زیاد فعالیتهایی که در این نمایشگاه صورت گرفته اطلاع رسانی و تبلیغات نیز باید افزایش یابد.

استقبال از کتاب «بایدها و نبایدهای بودجه»

رئیس موسسه دارالزهرا گفت: کتاب بایدها و نبایدهای بودجه، نامه تاریخی آیت‌الله لطف‌الله صافی‌گلپایگانی در سال 1360 به مجلس است که از سوی انتشارات این مرجع تقلید منتشر و در نمایشگاه بین‌المللی قرآن در حال عرضه است.

آسیب‌های کوچک شدن جامعه

نشست تحکیم خانواده در بخش خانواده نمایشگاه بین‌المللی قرآن برگزار شد. در این نشست درباره راهکارهای تقویت بنیان‌های خانواده و آسیب‌های کوچک شدن جامعه مطالبی ارائه شد.

نفس برپایی نمایشگاه قرآن تجلیل از قرآن است

آیت الله احمد خاتمی گفت: مطرح کردن قرآن به هر بهانه ای پسندیده است، نمایشگاه قرآن هم یکی از این بهانه هاست که نفس برپایی آن تجلیل از قرآن است.

نقد آراء عبدالکریم سروش و حامد ابوزید

همایش رونمایی و نقد و بررسی کتاب «انکار قرآن» با حضور عبدالله نصری، نویسنده این کتاب و اعظم پویازاده، عضو هیات علمی دانشکده الهیات دانشگاه تهران در بخش مکتوب نمایشگاه قرآن برگزار شد.

خوراکی‌های قرآنی را بشناسیم

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن برای رفاه حال بازدیدکنندگان روزه دار ، بیش از ۱۰ غرفه اغذیه را در بخشی مجزا با عنوان بازارچه اغذیه راه اندازی کرده که غرفه غذاهای قرآنی از جمله این غرفه هاست.

ایران حافظ قرآن و اهل بیت است

نقاش اهل بوسنی که در بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن شرکت کرده معتقد است ایران حافظ قرآن و اهل بیت (ع) است به همین دلیل هنرمندان جهان اسلام تمایل دارند به این کشور سفر کنند.

برخورد با فروشندگان قرآن‌های مغلوط

همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان دارالقرآن‌الکریم منجر به تعیین ناظران این سازمان در نمایشگاه قرآن برای جلوگیری از عرضه قرآن‌های مغلوط و بدون مجوز شده است.

بخش حجاب و عفاف از نمایشگاه قرآن حذف شد

بخش حجاب و عفاف یکی از بخش‌های جنبی نمایشگاه قران کریم در سالهای اخیر بود که از نمایشگاه بیست و دوم حذف شده است. نمایشگاه امسال شعار سبک زندگی قرآنی را برای خود انتخاب کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.