نمایشگاه مطبوعات ۱۶آبان برگزار می‌شود

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ۱۶ تا ۲۲ آبان در مصلای بزرگ تهران برگزار می‌شود و آغاز مرحله پیش ثبت نام از ۱۵ شهریور خواهد بود.

وزیردیپلمات و رویکردسیاسی در وزارت ارتباطات

نحوه اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات در دوره وزارت واعطی به گونه‌ای است که بیش از اقناع و اطلاع رسانی درباره گره گشایی از مشکلات حوزه پرمخاطب و پرمسئله IT، شائبه تبلیغات و فضا سازی رسانه‌ای صرف را القاء می‌کند..

چرا آیت‌الله طالقانی در حوزه علمیه نماند؟

فرزند آیت‌الله طالقانی با بیان اینکه در آن زمان که آیت‌الله طالقانی احساس نیاز کرد برای تبلیغ دین در عرصه عمومی حضور پیدا کند در علما کمتر کسی در پی حضور در عرصه عمومی جامعه بودند، گفت:‌ در آن زمان تنها برخی متدینین غیر معمم بودند در عرصه عمومی حضور پیدا می‌کردند.

رسانه‌ها نسبت به زبان‌فارسی مسئولیت دارند

رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی گفت: یکی از مسئولیت‌های رسانه‌های مسئولیت نسبت به زبان فارسی است و ما در کشورمان نسبت به این زبان پرمحتوا مسئولیت داریم.

مسکو شریک خوبی به نام ایران دارد

مدیرمسوول دفتر خبرگزاری ایتارتاس روسیه در تهران در مصاحبه‌ با خبرگزاری فارس تأکید کرد که تحریم‌های غرب علیه روسیه به بهانه دخالت مسکو در تحولات شرق اوکراین ناکارآمد است و فراموش نکنید که روسیه شریک خوبی مثل ایران دارد.

به کمتر از لغو تحریم‌ها رضایت نخواهیم داد

کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه «توافق بد» را به هیچ وجه امضا نخواهیم کرد، گفت: به هر قیمتی توافق نمی‌کنیم و تنها هدف از حضور ایران در مذاکرات خروج از بند 7 شورای امنیت و لغو کلیه تحریم‌هاست.

«نمایشگاه»مطبوعات یا«نمایش‌گاه»مسئولان؟

نمایشگاه مطبوعات در بیستمین گام برگزاری به طرز قابل توجهی از ماهیت اصلی خود فاصله گرفته و تبدیل به میدانی برای عرض اندام مدیران و رقابت کاذب رسانه ها در صید سوژه شده است.

تحریم‌ها ایران را پای میز مذاکره نیاورد

رئیس اداره سیاسی سپاه با بیان اینکه تحریم‌ها ایران را پای میز مذاکره نیاورد، گفت: آمریکا درباره حضور ایران در مذاکرات دچار اشتباه محاسباتی شده است.

از برج میلاد هم می‌توان زائر امام رضا(ع) شد

صابر خراسانی گفت: روز دوم یا سوم اجرای من در برج میلاد بود، قبل از اینکه برای اجرا بر روی سن بروم شخصی پیش من آمد و گفت همسرم بیمار است و سه غده مشکوک به سرطان در بدنش پیدا شده و من در پاسخ گفتم از برج میلاد هم می‌توان زائر امام رضا(ع) شد.

جشن تولد رئیس جمهور در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد

جشن تولد ۶۶ سالگی حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.