کتاب «من زنده‌ام» نقد می‌شود

نقد و بررسی کتاب «من زنده‌ام» روز چهارشنبه 26 آذرماه با حضور نویسنده کتاب معصومه آباد ساعت 16 در بخش جنبی نهمین نمایشگاه کتاب اهواز برگزار می شود.

آدرس غلطی که از فرانکفورت داده شد

نگارنده این مطلب قصد ندارد ارتباط معناداری بین این سخنان برقرار کند اما بهره‌برداری‌هایی که از این سخنان بعدا خواهد شد نگران‌کننده است چرا که ممکن است یکی از دلایلی که در صورت عدم امکان مهمان‌ویژه شدن بیان شود این مسئله باشد؛ امری که پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آینده بارها از زبان دولتی‌‌ها و برخی دلالان واردکننده کتاب به ایران شنیده شود.

احتمال مهمان ویژه شدن ایران در سال 2020‎

رئیس موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران گفت: رئیس بخش خاورمیانه نمایشگاه کتاب نیز پیگیر قرار ملاقات مسئولان ایران با رئیس نمایشگاه فرانکفورت است و به احتمالی بسیار ایران به زودی میهمان ویژه این نمایشگاه خواهد شد اما اینکه این مهم در سال 2020 اتفاق می افتد مشخص نیست.

حضورایران در بزرگترین نمایشگاه کتاب جهان

شصت و ششمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت روز چهارشنبه در حالی آغاز به کار می‌کند که ناشران ایرانی در این دوره بیش از ارائه نسخه‌هایی از آثار منتشر شده خود به معرفی نمایه آثارشان در قالب کاتالوگ و نیز تنظیم قرار ملاقات با ناشران غیر ایرانی برای حضور در نمایشگاه دل بسته‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.