اعزام حج عمره متوقف شد

وزیر ارشاد اعلام کرد: بسیاری از مراجع عظام تقلید ابراز نگرانی کردند، مخصوصا اینکه در گذشته هم برخی برخوردها با زائران و روحانیون کاروان‌ها صورت گرفته بود، به همین دلیل با توجه به بررسی‌های صورت گرفته تصمیم بر توقف عمره گرفته شد.

رقابت نشر دیجیتال با کتاب‌های کاغذی

باز هم رنگ در بخش کودک شصت و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت حرف اول را می‌زد، اما گوی سبقت عرصه دیجیتال در بخش کودک پررنگ تر از بخش بزرگسال بود ضمن اینکه متاسفانه بازهم خشونت نشر داده می‌شود.

پرونده داستان‌های مدرن‌کلاسیک بسته شد

مدیر انتشارات روزگار نو با اعلام اتمام انتشار مجموعه «داستان‌های مدرن کلاسیک»، از آماده‌سازی کتاب‌های مجموعه جدیدی از معروف‌ترین کتاب‌های دنیا در قالب «ایده‌های بزرگ» خبر داد.

جایگاه خبرنگاران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

نمایشگاه کتاب فرانکفورت معمولا برای خبرنگاران امکانات خاصی را مهیا می‌کند تا در اطلاع‌رسانی خللی به وجود نیاید. تصاویر این جایگاه می‌تواند الگویی برای برگزارکنندگان نمایشگاه کتاب تهران نیز باشد.

عرضه منتخب فیلم‌های عمار در نمایشگاه کتاب

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار امسال هم مانند سال گذشته در بخش جانبی نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور دارد و مجموعه منتخبی از فیلم‌های خود را به فروش می‌رساند.

صالحی رئیس نمایشگاه بین‌المللی کتاب شد

سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران شد.

حرم امام خمینی، گزینه جدید برای نمایشگاه کتاب

درحالیکه پرونده انتقال نمایشگاه کتاب به باغ کتاب هنوز بسته نشده است،‌ پیشنهاد تازه برپایی نمایشگاه کتاب در حرم امام خمینی(ره) روی میز علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی ارشاد قرار گرفته است.

بازدید رهبرانقلاب از نمایشگاه کتاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کردند.

شرایط ثبت‌نام بن‌کارت‌های نمایشگاه کتاب

ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از طریق سامانه اینترنتی اختصاص‌یافته آغاز شد.

فروشگاهی از همه جور جنس به نام نمایشگاه کتاب

کارکرد نمایشگاه‌هایی از جنس نمایشگاه کتاب در اکثر کشورهای دنیا چیزی ورای فروشگاهی بودن آن است و اغلب شاهد یک رویداد تخصصی هستیم که هدف عمده و اصلی آن تبادل تجربیات، نظرات و داد وستد امتیاز چاپ و نشر کتاب بین ناشران است. اما آنچه هر ساله در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رخ می‌دهد، حضور عموم مردمی ست که با حضور در نمایشگاه با یک تیر چند نشان را می‌زنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.