نتایج رسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم

۲۸۹ منتخب ملت در بهارستان‌ دهم با برگزاری انتخابات در سراسر کشور مشخص شد.

چک‌های وعده‌دار!

حسین شریعتمداری معتقد است رأی بخشی از مردم به نامزدهای معرفی‌شده از سوی طیف مورد اشاره را تنها می‌توان در حد و اندازه «چک وعده‌دار» تلقی کرد زیرا مروری گذرا به این وعده‌ها، نشان می‌دهد بیشتر آنها از نوع «وعده‌های نسیه» است.

خطر آلودگی آب‌های زیر زمینی تهران

سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به رها شدن فاضلاب شهرک‌های اطراف تهران مانند پردیس و پرند از خطر آلودگی آب‌های زیر زمینی تهران با این فاضلاب‌ها خبر داد.

درگذشت نماینده رهبر انقلاب در کویت

حاج حسن حبیب سلمان نماینده و وکیل شرعی رهبر انقلاب در کویت در گذشت.

سکرات موت را چگونه آسان کنیم؟

یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: انسان در زندگی با رعایت و تقویت باورها، اعمال و ارتباطات درستش با مردم می‌تواند سکرات موت را برای خود آسان کند.

درخواست مجدد نمایندگان برای حضور منتقدین ژنو در سیما

در نامه قبلی تعدادی از نمایندگان درخواست برگزاری جلسات نقد توافق ژنو در رسانه ملی را تقدیم آن جناب نمودند ولی حضرت عالی در پاسخ به درخواست ایشان پاسخ فرمودید به حمایت از توافقنامه ژنو در دستور کار رسانه ملی است و فعلا رویکرد انتقادی به مصلحت نمی‌باشد بماند که بسیاری از نمایندگان ملت نیز مصالح کشور را در این حوزه حتما در نظر گرفته‌اند که این درخواست را داشته‌اند ولی جا دارد که جناب عالی مجددا درخواست را بررسی و دنبال نمایید.

آقا تهرانی: حرکت باید از قم آغاز شود

آقاتهرانی با بیان اینکه ماهواره ها بدنبال از بین بردن غیرت دینی جوانان هستند، اظهار داشت: دشمن اگر غیرت دینی را از جوانان بگیرد، بطور قطع توان هسته ای را نیز خواهد گرفت و ما نباید فراموش کنیم که همواره باید نسبت به دین تعهد داشته باشیم.

اقتصاد مقاومتی راه مقابله با ویژه‌خواری است

اقتصاد مقاومتی به ظاهر ترسیم شرایط ویژه و متفاوت به منظور مقابله با تهدیدات ناشی از تحریم و تبدیل چالش‌ها به فرصت‌ها در عین حفظ روند رشد اقتصادی کشور است. با توجه به اوضاع کنونی کشور که رعایت برخی محدودیت‌ها و ضرورت‌ها در آن الزامی است، مدیریت اقتصادی مقاومتی مختصات متفاوتی نسبت به بسته‌های سیاستی تجربه شده در سایر کشور‌ها می‌خواهد.

در صورت تعرض اسرائيل تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم

نماينده ايران در سازمان ملل با بيان اينكه سر و صداها مبني بر حمله اسرائيل به ايران ناشي از ترس دشمنان است، گفت: در صورت تعرض به ايران، تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.