مذاکره با آمریکا با وجود فرهنگ قلدرمآبانه و بی‌ادبانه ترامپ معنا ندارد

نماینده سابق مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر با فرهنگ گستاخانه و بی‌ادبانه رئیس‌جمهور آمریکا که می‌گوید ایرانی‌ها با تحریم‌ها مجبور به مذاکره خواهند شد هیچگونه مذاکره با این کشور معنا ندارد .

آمریکا محکوم به متلاشی شدن است و به ۵۱ کشور تقسیم می‌شود

نماینده‌ی مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت‌های بزرگ ظالم همیشه محکوم به متلاشی‌شدن هستند. آمریکا هم به سرنوشت شوروی دچار خواهد شد و به ۵۱ کشور تقسیم می‌شود. پیروزی نهایی با جمهوری اسلامی است.

مذاکره همراه با ذلت به نفع ملت ایران نیست/ نباید به هیچ قیمتی عزت خود را از دست بدهیم

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: درست است که مشکلات اقتصادی و گرانی ناشی از تحریم به مردم فشار وارد می کند اما آسایشی به درد می خورد که همراه با عزت باشد و ما نباید به هیچ قیمتی عزت خود را از دست بدهیم.

نتیجه‌ی فشارهای اقتصادی دشمن، تبدیل شدن به قدرت اقتصادی است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: تجربه نشان داده ‌است، ملت ایران در جنگ‌های تحمیلی منسجم‌تر شده و شعار “وحدت رمز پیروزی است” تحقق بهتری پیدا می‌کند. بعد از جنگ نظامی، دست‌آورد مثبت ما، تبدیل شدن به یک قدرت نظامی برتر بود. ما بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، علیرغم فشارهای خارجی و با اصلاح ساختارهای درونی در این جنگ هم دست‌آورد خوبی خواهیم ‌داشت و آن تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی است.

افراد ترسو و لیبرال به دنبال سازش با آمریکا هستند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که مذاکره و سازش با آمریکا را مطرح می‌کنند افرادی ترسو، لیبرال و آدم‌های وطن‌فروش هستند که از آمریکا تبعیت می‌کنند.

سازش کاران با امریکا استقلال کشور را به ثمن بخس به حراج نگذارند

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر در خصوص مذاکره و سازش با امریکا اظهار داشت:ما مخالف مذاکره نیستیم اما باید معنی مذاکره تبیین شود که به عقیده امریکایی ها مذاکره برابر با معامله است . به عقیده امریکا مذاکره برابر با […]

گفتمان سازش، گفتمان کسانی است که سر در آخور دشمن دارند

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: گفتمان سازش، گفتمان انقلابی ها و مردم محروم و مستضعف و خانواده شهدا نیست بلکه حرف کسانی است که سر در آخور دشمنان انقلاب دارند و مسئولیت خود در قبال دشمنان را انجام می دهند.

مذاکره و سازش با امریکا محکوم و مصداق “آب در هاون کوبیدن است”

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : سازش با امریکا محکوم است چراکه امریکا قابل اعتماد نیست ، مذاکره و سازش با امریکا مصداق” آب در هاون کوبیدن است”.

طرح سازش و مذاکره با آمریکا ناشی از ضعف است

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: طرح سازش و مذاکره با آمریکا ناشی از ضعف است و طراحان این دیدگاه واقعیات دنیا را نمی‌بینند که جمهوری اسلامی ایران نسبت به ۴۰ سال گذشته قدرتمند و آمریکا ضعیف‌تر شده است.

سازش‌کاران اولین کسانی هستند که زیر پای دشمن له می‌شوند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جریان حامی گفتمان سازش بدانند در طول تاریخ کسانی که به دنبال سازش با دشمن بودند هرگز موفق نشدند و همیشه اولین گروهی بودند که پس از شکست زیرپای دشمن له می‌شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.