نمایندگان برای تامین هزینه عمل ۲ ناشنوا گلریزان کردند

علی‌اصغر زارعی نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در راستای کمک به تامین هزینه‌های عمل دو ناشنوا، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نمایندگان در صحن علنی مجلس کرده است. بر اساس مشاهدات خبرنگار، نمایندگان نیز با رضایت و خرسندی هر یک مبالغ قابل توجهی را برای این عمل انسان‌دوستانه پرداخت می‌کنند.

چکاپ معنادار نمایندگان در بیمارستان میلاد

به رغم آنکه مجلس خود بهداری دارد و نمایندگان ۲ روز در هفته می توانند برای چکاپ به این بهداری مراجعه کنند، اما اخیر از مجلسی ها برای این اقدام به بیمارستان میلاد دعوت می شود.

تصویب جریمه‌های جدیدبرای تخلفات‌مالیاتی

نمایندگان مجلس در ماده ای مصوب کردند عدم درج شماره اقتصادی در معاملات مشمول جریمه ۲ درصدی مبلغ معامله می‌شود.

قطع درخت و احداث پارکینگ

قطع درخت و احداث پارکینگ به جای درخت از کارهای عجیب است که توسط این سازمان دولتی انجام شده است.

مدت اجرای آزمایشی لایحه تجارت 4 سال شد

نمایندگان به منظور تامین نظر شورای نگهبان مدت اجرای آزمایشی لایحه تجارت را از 5 سال به 4 سال کاهش دادند.

استعفای دسته جمعی 18 نماینده خوزستان

وی اعتراض دیگر نمایندگان را به میزان اعتبار پیش‌بینی شده برای انتقال آب در خوزستان عنوان کرد و گفت: ما فکر می‌کنیم با این وضعیت حضور ما به عنوان نمایندگان خوزستان در مجلس ضرورتی ندارد و استعفای دسته‌جمعی نمایندگان استان هم به همین دلیل تقدیم هیات رییسه شده است.

تذکر «فیس بوکی» نمایندگان به وزیر ارشاد

یکی از نمایندگان مجلس در تذکر کتبی خود در خصوص اظهارنظر وزیر ارشاد در مورد عضویت و فعالیت در شبکه اجتماعی فیس‌بوک تذکر داد.

دلایل استیضاح فرجی دانا به روایت آلیا

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با ذکر دلایل استیضاح وریر علوم از سوی نمایندگان از تهیه و امضاء طرح استیضاح فرجی دانا خبر داد.

از قول شرف سعید مرتضوی تا قول‌وقرارهای فرجی‌دانا با نمایندگان

قول و قرار وزرا با نمایندگان مجلس پیش از این نیز درسرهایی را در عرصه سیاسی کشور به همراه داشته است، قول شرف سعید مرتضوی برای استعفا از تامین اجتماعی یکی از قول و قرارهایی بود که با عدم تحقق آن، وزیرکار دولت احمدی نژاد را استیضاح و برکنار کرد.

نمایندگان معتاد رژیم صهيونيستی+عکس

شیوع فساد و رذایل اخلاقی و اعتیاد برخی از سیاستمداران و اعضای کنست به مواد مخدر به موضوع مورد بحث رسانه‌های صهیونیستی تبدیل شده است.