تحقیر نمایندگان اصفهان در نهاد ریاست‌جمهوری

تعداد ۱۶ نفر از نمايندگان استان اصفهان در حدود ۲ ساعت است برای ملاقات با معاون پارلمانی رئيس جمهور پشت درهای بسته نهاد رياست جمهوری حضور دارند .

بولتن‌سازی علیه منتقدین در نهاد ریاست‌جمهوری

در این بولتن که روزنوشته های هنرمندان و ورزشکاران در خصوص عملکرد برخی دستگاه ها که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر می شود نیز به عنوان مخالفت با دولت ذکر می‌شود، مطالب انتقادی رسانه های غیر دولتی – اعم از اصولگرا و اصلاح طلب – را به گونه ای منعکس می کند که از آنها عنادورزی با رئیس جمهور منتخب ملت برداشت شود.

دو انتصاب بانک در نهاد ریاست‌جمهوری

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری طی احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام آگاه را به سمت مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری و معظم‌زاده را به سمت نایب رییس و عضو شورای درمان نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

بقایی: انتشار سند به معنای تخلف نیست

معاون اجرایی رئیس جمهور سابق با تکذیب انتقال بخشی از مبالغ مناطق آزاد به دانشگاه جامع ایرانیان، در خصوص انتقال 16 میلیارد تومان از حساب نهاد ریاست جمهوری به حساب این دانشگاه گفت: تمام نقل و انتقالات مالی در نهاد ریاست جمهوری بر طبق قانون بوده است و هیچ گونه خلافی صورت نگرفته است.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری منصوب شد

سید رضا اکرمی با حکم رئیس دفتر رئیس‌جمهور، رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری شد.

40 هزار بانوی كارمند به خانه بهشتی می‌روند

بر اساس اين طرح 40 هزار نفر از بانوان شاغل در دستگاه‌های دولتی در 100 دستگاه اجرايی با نحوه دعوت فرزندانشان به نماز آشنا می‌شوند.

تلاش برای کلاهبرداری از نهاد رياست‌ جمهوری

چندی پیش دو نفر با مراجعه به مرکز ارتباطات مردمی این نهاد و نشان دادن چند برگه دست نویس، ادعای فوت پدر خود را مطرح و برای انتقال او به یکی از شهرهای شمالی کشور درخواست مبلغی در حدود ۲۰۰ هزار تومان را می‌کنند اما…

دیشب در پاستور چه گذشت؟

این جلسات که از سه شنبه شب هفته گذشته در حال برگزاری است، مقرر شده است تا با همدلی و تعامل سازنده دو قوه، راهکارهای مناسب و موثری در خصوص وضعیت اقتصادی اندیشیده شده و به سرعت اجرایی شود. همچنین بر اساس توصیه های موکد دولت و مجلس از اختلافات علنی در این خصوص نهی شده اند.

نفرت ورزی نیکسون وکاخ سفیدی که تبهکار شد

دوازده سال بعد در کتابی راجع به ده‌ها افسانه‌پردازی دربارهٔ واترگیت قلم‌فرسایی کرد و مدعی شد که از بسیاری از اتهامات مبرا بوده است. به گفتهٔ نیکسون، یکی از افسانه‌پردازی‌ها در مورد واترگیت این است که ……

مراجعه 30 میلیون نفر در 6 سال به نهاد ریاست جمهوری

دكتر محمود احمدي‌نژاد در مراسم ضيافت افطار كاركنان نهاد رياست جمهوري كاركنان اين نهاد را از پركارترين نيروهاي اجرايي در كشور دانست و اظهار داشت: اينكه در طول 6 سال گذشته سي ميليون نفر براي رفع مشكلات خود به اين مجموعه مراجعه كردند، نشان‌دهنده حجم بالاي فعاليت‌هاي انجام شده در اين مجموعه است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.