توزیع پیام انقلابی مشکل امروز ماست

مشکلی که انقلاب دارد مشکل توزیع پیام است. تولید پیامش خوب است ولی حقیقتش این است که غربت انقلاب برمی‌گردد به توزیع. دشمن پیام باطلش را خوب توزیع می‌کند. من می‌بینم الآن بخش زیادی از مردم ارتباطشان با انقلاب قطع است و راه‌های نفوذ به سمت خود را هم بسته اند؛ یعنی تلویزیون نگاه نمی‌کنند، کتاب‌های مارا نمی‌خوانند، پای منبر نمی‌آیند و… ولی پوستر می‌تواند نفوذ کند.

مجموعه پوستر‌های دشمن‌شناسی منتشر شد

نهضت مردمی پوستر انقلاب با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی مجموعه پوستری با عنوان دشمن شناسی(دانش آموزی) را به مناسبت روز دانش آموز بر روی سایت نهضت بارگذاری کرد.

فراخوان مردمی پوستر «رمی جمرات»

همزمان با آزمون بزرگ مردم و دولت برای مقابله هوشمندانه با دسیسه‌های سیاسی و رسانه‌ای و تحریم‌های اقتصادی و تکنولوژیک امریکا، و در آستانۀ حلول ماه محرم و نیز یوم‌الله 13 آبان (روز ملی مبارزه با استکبار) نهضت مردمی پوستر انقلاب، از ایده‌پردازان و طراحان گرافیک دعوت می‌کند تا ایده‌ها و آثار خود را در پاسخ به فراخوان «رمی جمرات» به دبیرخانه این نهضت ارسال نمایند.

پوسترهایی با موضوع پیامبر اعظم (ص)

«نهضت مردمی پوسترهای عاشورا» با توجه به انتشار فیلم توهین آمیز به ساحت پیامبر گرامی اسلام، شصت و یکمین مجموعه پوسترها خود را با نام پیامبر اعظم منتشر کرد.

فراخوان طراحی پوستر با موضوع محرم و بیداری اسلامی

نهضت مردمی پوسترهای عاشورایی فراخوانی برای طراحی پوستر با موضوعات محرم، بیداری اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری حول آن‌ها داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.