فرخوان پلاکاردنویسی مردمی 13 آبان

نهضت مردمی پوستر انقلاب فراخوانی را با عنوان «پلاکارد نویسی مردمی» منتشر کرده است. در این فراخوان از عموم مردم خواسته شده تا در راهپیمایی 13 آبان با سلیقه خودشان شعارهای انقلابی را بر روی پلاکاردهای مقوایی بسازند و عکس های آن را در اینستاگرام و فضاهای مجازی دیگر نشر دهند.

چانه زدن به چه قیمتی+پوستر

نهضت مردمی پوستر انقلاب در مجموعه آثاری از گرافیست‌های سراسر کشور به موضوع عفاف پرداخته است.

گرافیتی اعتراض به تجاری‌سازی مشهد +عکس

همزمان با ایام میلاد حضرت رضا علیه السلام، 5تیم از فعالان نهضت مردمی پوستر انقلاب در شهر مشهد اقدام به اجرای گرافیتی با تکنیک شابلون بر دیوارهای عمومی این شهر به ویژه در اطراف حرم مطهر رضوی نمودند. تجلیل از مدافعان حرم و مظلومیت زیارت در مقابل ساخت و سازهای تجاری برخی از موضوعات این گرافیتی بود.

فراخوان تولید پوستر «آل‌یهود»

در پاسخ به توحش، تجاوزگری و جنایت‌های بی‌سابقه عربستان سعودی و برای به‌تصویر کشیدن شکست قطعی حکومت منحط و دست‌نشانده سعودی، نهضت مردمی پوستر انقلاب از همه ایده‌پردازان، طراحان گرافیک و عموم هنرمندان تجسمی دعوت می‌کند طرح‌های خود را با محورهای ذیل برای انتشار در محیط‌های داخلی و بین‌المللی ارائه دهند.

پوسترهای دشمن‌شناسی +تصویر

«نهضت مردمی پوستر انقلاب» پوسترهای دشمن‌شناسی برای دانش‌آموزان را منتشر کرد.

توزیع پیام انقلابی مشکل امروز ماست

مشکلی که انقلاب دارد مشکل توزیع پیام است. تولید پیامش خوب است ولی حقیقتش این است که غربت انقلاب برمی‌گردد به توزیع. دشمن پیام باطلش را خوب توزیع می‌کند. من می‌بینم الآن بخش زیادی از مردم ارتباطشان با انقلاب قطع است و راه‌های نفوذ به سمت خود را هم بسته اند؛ یعنی تلویزیون نگاه نمی‌کنند، کتاب‌های مارا نمی‌خوانند، پای منبر نمی‌آیند و… ولی پوستر می‌تواند نفوذ کند.

گرافیست‌ها نسخه سرطان‌مصرف را می‌پیچند

آیین رونمایی بیش از پنجاه پوستر با موضوع «سرطان مصرف» که به همت نهضت مردمی پوستر انقلاب و مجمع طراحان انقلاب اسلامی اصفهان (آیه) و توسط 33 طراح گرافیست از هفت استان کشور تولید شده است، سه‌شنبه این هفته برگزار خواهد شد.

مجموعه پوسترهای مدیریت غیرجهادی +دانلود

نهضت مردمی پوستر انقلاب با همکاری فرهنگسرای پایداری شهرداری مشهد مجموعه پوستری با عنوان “مدیریت غیر جهادی!” را به مناسبت هفته دفاع مقدس بر روی سایت نهضت بارگذاری کرد.

«إسمعی إسرائیل» “Hear, O Israel”

  A poster entitled “Hear, O Israel” contenting “The warning of God” to sinners of Israel, produced by more than 200 of Iranians.  In this group poster, a part of the Hebrew text of the Book of Ezekiel (the Holy book accepted by the Jews and Christians) is being used; a warning from God to Israel […]