کلیپ/ شماها شیعه نیستید! شماها قالتاق هستید!

استاد رحیم پور: شیعه انگلیسی به اندازه وهابیت خطرناک است!
حاضرندبا اسرائیل بسازنداما علیه خمینی و خامنه ای و مطهری تا لعن هم پیش میروند

اسلامِ انقلابی، برملا کننده اسلامِ منافقانه

بواسطه اهمیت مبارزه جریان اصیل اسلامی و آگاهی دادن به مردم درباره جریان اصیل دنباله رو اسلام انقلابی.
آن وقت عده ای با توجیهات مختلف و از روی جهالت چشم بر روی بدعت ها و مناسکی که تبدیل به ابزار فشار بر شیعیان و مسلمانان جهان شده بسته اند

نهم ربیع الاول؛ روزی برای تمام بحران‌ها و میثاق‌ها

روز به یاد آوردن آن است که ما را امامی است حی و حاضر و ناظر. امامی که در لحظات حساس حداکثر استفاده را برای دوستان و ضرر را برای دشمنان به ارمغان می آورند.آری، نهم ربیع الاول روز شادی و معرفت است؛

نهم ربیع جهالت و خسارت‌ها+ دانلود

متأسفانه هرساله روز نهم‌ربیع‌الاوّل، در فاصله‌ای اندک از هفته‌ای که نام وحدت اسلامی را بر دوش می‌کشد، به فرصتی برای دشمنان امّت اسلامی تبدیل می‌‌شود تا به وسیله جهالت عدّه‌ای خاص، وحدت و انسجام مسلمین را هدف قرار داده و با ایجاد تفرقه میان آنان، به اهداف شوم خود نزدیک‌تر شوند.

نگاهی روایی به حديث «رفع القلم»

معارضات اين روايت علاوه بر عقل و گزارشات تاريخي وجود ده‌ها و صدها آيه و روايت است كه تكليف را براي انسان ثابت نموده و اجازة تعدي و تجاوز از حدود و قوانين شرع را به هيچ كس نمي‌دهد. و چگونه ممكن است كساني كه مأمور هدايت انسان از ضلالت و گمراهي و گناه و تمرد هستند، مطالبي كه از آن اباحه‌گري و لاابالي گري و بي‌بندوباري استفاده مي‌شود را ترويج نمايند! مگر خود اميرالمؤمنين (عليه السلام) نفرمود: كل يوم لا يعصي الله فيه فهو عيد.

سپاس خدایی را که قبل از شیعیان، تشیع را به من شناساند

از بحث رو به دوستان تازه شیعه شده ام کردم و گفتم: اگر قبل از شیعه شدن می دانستید چنین مراسماتی در میان قشری از تشیع رواج دارد آیا هیچ گاه فکر تشییع هم به ذهنتان خطور می کرد؟ به زبان عربی جواب داد: «الحمد لله الذي عرفني التشيع قبل الشيعة»

برگزارکنندگان مراسم نهم ربیع در جنایت‌ها علیه شیعیان شریک‌ند

آیت الله بهجت درباره برخی از رفتار‌ها به نام عیدالزهرا فرمودند: «چه بسا… این کار‌ها موجب اذیت و آزار و یا قتل شیعیانی که در بلاد و کشورهای دیگر در اقلیت هستند گردد در اینصورت اگر یک قطره خون از آن‌ها ریخته شود ما مسبب آن و یا شریک جرم خواهیم بود.»

نهم ربیع سالروز قتل خلیفه دوم نیست

ابولولو بعد از ترور خلیفه چون یقین به کشته شدن پیدا کرد با همان خنجر که عمر را مضروب ساخته بود خود را کشت. بنابراین قبر منسوب به او در کاشان مشکوک است. روز نهم ربیع نیز روز قتل عمر بن سعد است و عمر بن خطاب در بیست ششم ماه ذی الحجه مضروب شده و در بیست و هشتم از دنیا رفته است.

گفتاری از آیت‌الله جاودان درباره مراسمات نهم‌ربیع+صوت و فیلم

ایشان به دست عوامل ریگی گرفتار شده ‌بود. یک نوار سخن‌رانی را خیلی هم سرو صدا داشت، ابتدا پخش می‌‌کردند. لعن و سبّ کرده ‌بود. هروقت می‌خواستند سر یک نفر را ببُرند، این نوار را می‌گذاشتند، خونشان به جوش می‌ آمد و بعد، سر می‌بریدند… این کار، صد‌ها عامل دارد. آمریکا هست، اسرائیل هست، عربستان سعودی هست، من هم با آن منبر و اظهاراتم، یک عامل هستم که کمک می‌کنم. لااقل ما نکنیم.

آخوند انگلیسی بر طبل تفرقه شیعه و سنی می‌کوید

فتواي مقام معظم رهبري دهان دشمنان شيعه را بست، آرامش را به جامعه اسلامي برگرداند و تفرقه افكنان را از اينكه به تمامي اهدافشان برسند، ناكام گذاشت. اما تاسف آور است كه در همين قم خودمان هنوز شبكه تلويزيوني اين شيخ سفيه توسط برخي آقايان تبليغ مي‌شود و تاسف آورتر آنكه هنوز برخي افراد چنين مجالسي را به بهانه‌هاي مختلف ترتيب مي‌دهند. اين روزها دارد دوباره بازار اين مجالس گرم مي‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.