پوستر گروه های فلسطینی از انقلاب اسلامی

سه دهه پیش از شعار نه غزه نه لبنان غربزده ها وطنی، انقلابیون مظلوم فلسطین در حمایت از انقلاب ما شعار میدادند

ّهمدستان ایرانی جنایات غزه را بشناسید

بیش از ۶۰ سال از مقاومت در برابر تجاوز و اشغالگری صهیونیست ها در فلسطین میگذرد در طول این سالیان غاصبان صهیونیست جنایات بسیاری را مرتکب شده اند هزاران هزار خانواده و انسان و امکانات و تجهیزات زندگی از بین رفته اند با این همه در این دهه ها خط مقاومت فلسطینی ها و کشورهای اسلامی هم پیمان نه تنها کم رنگ و تضعیف نشده بلکه همواره محکم تر ، قوی تر و بالنده تر شده است.

رفراندوم راهکار نابودی رژیم جعلی اسرائیل است

نباید این‌گونه تصور شود که همه باید منتظر بمانند تا رهبری، ابتدا موضع خود را درباره یک شخص و یا یک سیاست اتخاذ کند و بقیه بر همان اساس موضع‌گیری کنند. رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: این روش کارها را قفل خواهد کرد.

دیروز نه غزه نه لبنان امروز جانم فدای غزه

این دقیقاً وجه افتراق کریس رونالدو است با برخی حضرات محبوب و بیش از حد مردمی خودمان. آدم های محبوبی که سال 2009 داد می زدند: نه غزه نه لبنان، و حالا که احساسات مردم را نسبت به فجایع غزه حساس می بینند یک دفعه احساس تکلیف می کنند و برای مظلومیت غزه گریه می کنند!

باید انتساب شعار نه غزه، نه لبنان به اصلاح‌طلبان را تکذیب کنیم

وی داشتن شغل، کرامت و امنیت و تساوی در قانون، داشتن نقش در سرنوشت کشور و داشتن آزادی را از جمله حقوق مردم خواند و گفت: متأسفانه عده‌ای که معنی عدالت را نمی‌فهمند آن را وسیله‌ای برای مقابله با آزادی می‌دانند در حالی که آزادی زیر لوای عدالت مستتر و تضمین‌کننده آن است.

کاریکاتور: حال و روز فریب خوردگان فتنه!

حمایت از ملت های مستضعف جهان و مخصوصا ملت های مسلمان تحت سیطره ظلم، یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است؛ این هدف والا در فتنه 88 توسط عده ای فریب خورده و با خط دهی مستکبران غربی مورد خدشه واقع شد، تا جایی که حتی در روز جهانی قدس، شعار «نه غزه نه لبنان» سر دادند.

از شعارهای انقلاب تا عربده‌کشی جنبش سبز

هرچه ملت ایران در روزهای انقلاب با شعار «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» به دنبال سرنگونی رژیم شاه بودند‏، اما فتنه گران در سال88 با حذف اسلام و معرفی جمهوری ایرانی خواهان ایران منهای اسلام شدند.

روزنامه عبدالله نوری در سال ۷۷: دوم خرداد نقطه پایان مخالفت با روند سازش

آنچه در [روزنامه] خرداد در قالب مقاله‌ای آمده است نقد کسانی است که از دور دستی بر آتش دارند و هر روز رهبران ملی آنان را مورد هجمه و هتک قرار داده و پیش از آن‌که به نفع فلسطین و فلسطینیان کاری بتوانند بکنند، منزلت جهانی و منطق حضور بین‌المللی ایران را دچار خدشه و هتک قرار داده‌اند و به اصطلاح دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند.

ماهیت صهیونیستی جنبش سبز با عدم پذیرش همه‌پرسی در فلسطین

آنچه مهم است اینکه جنبش سبز و حامیان و سران فتنه 88 از هر فرصتی برای ادای دین به حمایت‌های رژیم صهیونیستی از خود و سازش با اسرائیل استفاده می‌کنند و اعلام مخالفت با طرح همه پرسی در فلسطین نیز آخرین پرده از حمایت‌های این جنبش از اسرائیل است که ماهیت صهیونیستی بودن این جریان را عیان‌تر می‌کند!

دیروز: نه غزه نه لبنان ؛ امروز: هم تونس هم مصر!

باید پرسید آیا مردم غزه و لبنان مظلوم و ستمدیده نبودند که این مدعیان وطن پرستی آرمان امام در روز قدس را زیر پا نهاده و شعار «نه غزه، نه لبنان…» را سردادند؟ حال چه شد که برای حمایت از مردم تونس و مصر دعوت به راهپیمایی می کنید؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.