سناریو بی‌بی‌سی برای بزرگ‌نمایی تحریم‌ها +فیلم

«درست است که نان را گران می خریم ولی با تحت فشار بیشتر قرار گرفتن دولت ایران، لا اقل این را می فهمیم که کشورهای اروپایی به فکر مردم هستند و با وجود تحریم ها، فشار بیشتری به دولت می آورند تا فشار سرکوب پایین بیاید، از آن ها تشکر می کنیم.»

تحریم «نوبت شما» واهمه‌ مدیران بی‌بی‌سی فارسی

راهبرد اتخاذ شده فعلی -یعنی تحریم نوبت شما و عدم شرکت در گفتگوها- برای شبکه‌ای که با ظاهر بی‌طرف، در واقع سعی در بیان حرف‌ها و مواضع خصمانه خود در قبال ایران و حکومت آن، از زبان شرکت کنندگان را دارد، راهکاری درست و منطقی است و ادامه آن در نهایت باعث ایجاد مونولوگ‌های خسته کننده مجریان شبکه بر ضد ایران و نمایشی مضحک از بیان نظرات موافق و مخالف در موضوعات مختلف خواهد شد.

بی‌بی‌سی فارسی: دیکتاتوری مطلوب انگلستان به نظر شما چیست؟

ظاهراً به نظر طراحان سایت BBC فارسی ملت‌های اروپایی از همه نظر برتر هستند و به همین دلیل شایسته داشتن دموکراسی اند ولی ملت‌های بی‌سواد و بی‌فرهنگی مثل ملل خاورمیانه شایسته دیکتاتوری هستند و به همین دلیل است که دولت انگلستان و متحدان آن دست به حمایت همه جانبه از حسنی مبارک و دیگر دیکتاتورهای منطقه زده‌اند و در حقیقت خیر این ملت های بی‌فرهنگ را خواسته‌اند. خیری که متأسفانه خود آن ملت‌ها از درک آن عاجزند.

کاربران بی‌بی‌سی: مصاحبه اوباما کاملاً بی‌منطق بود

الفاظ تند و بی منطق رئیس جمهور آمریکا با انتقادات تند مخاطبان بی‌بی‌سی از سراسر دنیا مواجه شد و این افراد مصاحبه اوباما را کاملاً بی منطق و غیر مستدل خواندند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.