پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

سومین دوره کشوری تربیت راهنمایان سواد مجازی آغاز شد+گزارش تصویری

سومین دوره کشوری تربیت راهنمایان سواد مجازی با رویکرد نوجوانان زیر نظر سازمان فضای مجازی سراج آغاز به کار کرد.

نوجوانان اینترنتی دچار فشارخون می شوند

مطالعات جدید پژوهشگران نشان می دهد اعتیاد به استفاده از اینترنت و صرف مدت زمانی طولانی از روز در شبکه های مجازی توسط نوجوانان می تواند خطر افزایش فشار خون در این گروه سنی را بالا برد.

امن‌ترین روش برای تخلیه هیجانات

رجبی از نگارش رمان روانکاوانه «خواهران تاریک» خبر داد گفت: ادبیات، امن‌ترین راه برای تخلیه هیجانات و دلشوره‌های نوجوانان و واکسینه کردن آنان برای ورود به زندگی است.

افتتاح صفحه نوجوان KHAMENEI.IR

سایت نو+جوان با نشانی nojavan.khamenei.ir روز پنجشنبه همزمان با برگزاری مراسم رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب خاطرات اسارت جمعی از نوجوانان ایرانی با عنوان «آن ۲۳ نفر»، افتتاح خواهد شد.

فعاليت آنلاين كودكان را مدیریت کنید

با فرزند خود در مورد نامی که با آن در محیط مجازی نمایش داده می‌شود صحبت کنید. نام وی نباید اطلاعاتی در مورد سن، محل زندگی یا جنیست وی به همراه داشته باشد. به منظور محرمانگی بیشتر بهتر است که این نام با ایمیل وی یکسان باشد.

وضعیت کم خونی در گروههای سنی کشور

مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: اجرای برنامه ملی غنی سازی آرد با آهن و اسید فولیک باعث کاهش کم خونی در گروههای سنی نوجوان و بزرگسال شده است.

نوجوان 15 ساله به چه دلیل زندانی شد؟

دادگاه رژیم آل خلیفه نوجوان ۱۵ ساله بحرینی را به تحمل ۶ ماه زندان محکوم کرد.

اعتياد به اينترنت، توهم‌زا است

يك روان‌شناس معتقد است: اعتياد به اينترنت مى‌تواند در حالى كه انسان‌ها را از نظر الكترونيكى به‌هم پيوند دهد، از طريق ايجاد توهم اتحاد و همبستگى با تكنولوژى‌هاى اطلاعاتى، ارتباط چهره به چهره فرد با انسان‌هاى ديگر را قطع كرده و اين امر باعث كاهش روابط انسانى و همبستگى اجتماعى خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.