دولت ترکیه از شهدای ماوری مرمره استفاده ی ابزاری کرد

نخست وزیر ضمن بیان غیر عمدی بودن حوادث غم انگیز ماوی مرمره اظهار داشت که در نتیجه بررسیهای مقامات اسرائیلی مشخص گردید، این حوادث در سایه خطاهای عملیاتی صورت گرفته است، بنابراین از زخمی و کشته شدن انسانها غمگین و متاسف بوده و به همین دلیل نیز از ملت ترک عذرخواهی می نماید.«نتانیاهو با گفتن جملات فوق، از عباراتی همچون «غیر عمدی»، «اظهار تاسف و ناراحتی»، «خطای عملیاتی» استفاده می کند.

تا آخوندهای درباری هستند، خیانت به اسلام تمام نمی‌شود

بدون شک بزرگترین خیانتی که امت اسلام در طول تاریخ شاهد آن بوده، ضربه هایی است که از سوی «آخوندهای خادم دربار رژیمهای غاصب و ظالم» به اسلام وارد شده است. آیا خیانتی بزرگتر از این می تواند وجود داشته باشد که آخوندهای سلطنتی ساپورت شده از سوی پادشاهان، سلاطین و امیرها بی هیچ پروایی سیستمهای غیر مشروع را در منابع و مقدسات شریعت اسلام جاری و ساری ساختند؟!

متهم وفاداری خود را به امام خمینی ثابت کرده است!

دادستان دادگاه امنیت ملی آنکارا، من را متهم کرد که از طرف سازمان حزب‌الله که آنها آن را گروهکی تروریستی می‌خواندند، مأمور شده‌ام تا در ترکیه اخلال ایجاد کنم و زمینه‌های تشکیل یک حکومت اسلامی را مهیا سازم. او گفت: «متهم در سخنرانی‌های قبلی خود در زمان و مکان‌های مختلف، ارادت و وفاداری خود به امام خمینی و حزب‌الله را ثابت کرده است»

فعال ترک: جایی که پاتریوت‌ها باشند، نماز قبول نمی‌شود

می‌گویم: «هم فدای عثمانی تاریخی و هم فدای عثمانی نوین گردم!» اما به شرطی که واقعا عثمانی باشد. اگر آن عثمانی باشد که زمان قیامش، بتواند فرانسه را در سر جای خود بنشاند. آن‌چنان عثمانی باشد که واشنگتن را سر جای خود بنشاند. یک عثمانی باشد که دنیای اسلام را از ناوهای جنگی ایالات متحده آمریکا برهاند. اگر اینگونه باشد آنرا تحسین می‌کنم!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.