روایتی از ۱۰ روز تلاش عیدانه در طبق نمدار کرمان/ مشقت و صمیمیت؛ دو روی سکه اردوهای جهادی

گروه جهادی قمربنی‌هاشم (ع) دانشگاه صنعتی اصفهان هر ساله نوروز خود را در کنار مردم محروم کشور سپری می‌کند و در شناسایی جدید خود در استان کرمان، با منطقه محرومی به نام طبق نمدار آشنا شده است و همزمان با نوروز ۹۵ فعالیت جهادی خود را در این منطقه آغاز کرد.

ماجرای نونهال ۱۰ ساله‌ روستایی که می‌خواهد مهندس موشکی شود/ طی ره صد ساله در نوروز+ تصاویر

روز اول از یکی از آنها که ۱۰ سال بیشتر نداشت پرسیدم می خواهی چه کاره شوی پاسخ عجیبی داد، گفت می خواهم مهندس هوا فضا بشوم، وقتی علتش را پرسیدم گفت ..

افزایش نرخ بلیت اتوبوس از ۲۵ اسفند/ ادامه اعمال نرخ های جدید پس از تعطیلات

رئیس اتحادیه شرکتهای تعاونی مسافری کشور با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی نرخ بلیت اتوبوس از ۲۵ اسفند ماه امسال و این‌که این نرخ‌ها پس از تعطیلات نوروزی به حالت قبل باز نمی‌گردد و همچنان اعمال می‌شود، گفت: در بخش پایانه‌ها با کمبودهایی مواجه هستیم.

آماده‌باش پلیس برای نوروز/ رویداد جالب توجه در ۷ اسفند

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به آمادگی کامل پلیس برای برگزاری طرح نوروزی از رکوردزنی جالب توجه ترافیکی در ۷ اسفند و همزمان با انتخابات خبر داد.

ماجرای سانسور «فوق سری» چه‌بود؟

حذفیات صداوسیما محدود به چند تکیه کلام و اصطلاح گفتاری خاص بوده است و اساسا وارد حوزه محتوایی سریال نشده است و معلوم نیست تعبیر آقای فخیم‌زاده از تکه و پاره کردن فیلم، به کدام بخش ماجرا مربوط می‌شود.

شعر: نوروز، مانده آن طرف سیم خاردار

پرسیده‌ای که «سال‌ِ فراروی‌، سال چیست‌؟| نومید بود باید از آن یا امیدوار؟» ||وقتی که سال‌، سال کبوتر نمی‌شود | دیگر چه فرق می‌کند اسپ و پلنگ و مار؟

حمله مرگبار به مراسم نوروز در سوریه

انفجار دو دستگاه خودروی بمب گذاری شده در مراسم نوروز در منطقه کرد نشین “حسکه” در شمال شرقی سوریه، به کشته شدن 30 شهروند سوری و زخمی شدن بیش از 80 نفر منجر شد.

سال ۹۴؛ سال «دولت، ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی»

در سال ۹۴ آرزوهای بزرگی برای ملّت عزیزمان داریم که همه‌ی این آرزوها هم دست‌یافتنی است. آرزوهای بزرگ ما برای ملّت در این سال، پیشرفت اقتصادی است؛ اقتدار و عزّت منطقه‌ای و بین‌المللی است؛ جهشهای علمی به معنای واقعی است؛ عدالت قضائی و اقتصادی است؛ و ایمان و معنویّت است

بارش رحمت‌اللهی در زمان سال تحویل در اکثر شهرها

زمان سال تحویل 1394 در اصفهان، ایلام، البرز، سمنان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، تهران، قزوین، سیستان و بلوچستان، گلستان، گیلان، مازندارن، زنجان، فارس و قم و دیگر نقاط کشور به جز خراسان جنوبی بارش باران خواهیم داشت.

بان کی‌مون نوروز را تبریک گفت

دبیرکل سازمان ملل متحد درپیامی به مناسبت روز جهانی نوروز گفت: گرامیداشت سالانه نوروز فرصتی استثنایی برای مردم است تا با ملحق شدن به یکدیگر تنوع فرهنگی، گفتگو و احترام متقابل را جشن بگیرند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.