در دیدار نوروزی نمایندگان با رئیس‌جمهور چه‌گذشت؟

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار نوروزی ۸۰ نماینده با رئیس‌جمهور، گفت: رئیس‌جمهور در این نشست پیشنهاد تخصیص ۲۵ درصد از ذخایر «صندوق توسعه‌ملی» به بخش کشاورزی را مطرح کرد.

تبریکی که تکذیب شد

مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه محمود احمدی‌نژاد در تماسی تلفنی سال نو و عید نوروز را به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تبریک گفته است، تکذیب کرد.

دستگاه‌ها تلاش کنند تا سوانح سفرهای نوروزی به حداقل برسد

تمام دستگاههای مؤثر در سفرها و مسئول حفظ انضباط جاده ای باید تلاش خود را برای به حداقل رساندن این حوادث بكار گیرند.امیدوارم ایام عید و تعطیلات نوروز به همه مردم ایران خوش بگذرد و مردم این ایام را با شادی و شیرینی سپری كنند.

«کلاه قرمزی» با مهناز افشار و عطاران می‌آید

سرانجام سری جدید مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» با حضور ستارگان سینما از جمله «مهناز افشار» نوروز از تلویزیون پخش می‌شود

آقای اوباما! پیام نوروزی امسال شما چیست؟

اوباما خوب می‌داند که نه پیشنهاد ظاهری مذاکره و نه اعمال رویکرد تحریم علیه ایران، خط مشی تهران در زمینه سیاست خارجی را تغییر نخواهد داد. بر همین اساس، دولت دوم خود را نیز با سیاست دیپلماسی رسانه‌ای بسته است؛ یعنی در رسانه‌ها از تلاش برای مذاکره با تهران و حل مشکلات میان دو کشور سخن می‌گوید اما در میدان عمل، اقدام به افزودن تحریم‌ها – هر چند بی‌فایده – علیه مردم ایران می‌کند.

نتیجه نظرسنجی سیما درباره تحریم پسته

اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی برنامه شب گذشته پایش، با تحریم خرید و مصرف پسته در نوروز ۹۲ موافقت کردند.

ویژه برنامه‌های شبکه مستند در نوروز ۹۲

شبکه مستند سیما برای نوروز ۹۲ مستندهای مختلفی در نظر گرفته که در میان‌ آنها مستندهای فاخر ایرانی و مستندهای روز دنیا مشاهده می‌شود.

بی‌پولی دامان کلاه قرمزی را هم گرفته است؟

کمتر از یک ماه مانده به تحویل سال نو و در حالی که بسیاری از علاقمندان «کلاه قرمزی و پسرخاله» منتظر تماشای سری جدید این مجموعه بودند انتشار خبر احتمال توقف تولید و عدم پخش آن در تعطیلات نوروز ۹۲ آن هم به دلیل مشکلات مالی واقعاً دور از انتظار بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.