نوری‌زاده: خوشحالم که مجلس اسلام زده مصر تعطیل شد

علیرضا نوری‌زاده از فعالان رسانه‌ای اپوزیسیون جمهوری اسلامی با بیان این که محمد مرسی نامزد اخوان‌المسلمین با پخش کردن پول و گوشت بین مردم مصر رأی آورده است از تعطیلی مجلس منتخب مردم در مصر به رأی حاکمیت این کشور ابراز خشنودی کرد.

از مدحی دوم رونمایی شد: انبار باروت ضدانقلاب خنثی شد

شیران در خصوص مراحل پروژه هدیه 60 اظهار داشت: این پروژه دست كم سه مولفه اساسی دارد؛ یكی اپوزیسیون خارج‌نشین ایران، ضدانقلاب و دیگری هم دوایر اطلاعاتی و سرویس‌های اطلاعاتی غربی و اسرائیل كه كمك بی‌دریغی در این رابطه برای این اپوزیسیون تدارك دیده بودند.

زیباکلام: من هم به «الجنادریه» رفته بودم

بحث آقای مهاجرانی متفاوت از آقای نوری‌زاده است. بنده آقای مهاجرانی را به هیچ عنوان برانداز توصیف نمی‌کنم و معتقدم ایشان ولایت‌فقیه، ولی‌فقیه، اصل نظام و قانون اساسی را قبول دارد. ولایت فقیه را قبول دارد چون قانون اساسی را قبول دارد منتهی آقای مهاجرانی منتقد دولت است.

سبزها مهمانان ویژه جشنواره‌ سعودی‌ها

بیست و هفتمین جشنواره میراث فرهنگی عربستان سعودی موسوم به «الجنادریه» امسال بیش از آنکه حال و هوای فرهنگی داشته باشد، صبغه‌ای سیاسی داشت به گونه‌ای که تعداد زیادی از چهره‌های سیاسی وابسته به گفتمان غربگرای مرتجع در آن حضور داشتند و مقامات سعودی نیز بیش از آنکه به مباحث فرهنگی توجه داشته باشند، این جشنواره را به محلی برای توافقات سیاسی و امنیتی به منظور پیشبرد اهداف این رژیم دیکتاتور و مرتجع در منطقه تبدیل کرده بودند.

نامه سرگشاده به رهبرانقلاب در مورد 9دی

جناب آقای خامنه ای! راستش من آنقدرها ساده لوح نیستم که فکر کنم ماجراهای سال 88 و آنها که پشت سر آن و عوامل پیدا و پنهان آن و صحنه گردان و آتش بیار معرکه بودند، فقط با شخصی به نام «محمود احمدی نژاد» و رأی تاریخی و بالایی که به نام او ثبت شد مشکل داشته اند.

وزرای جديد دولت خوش قيافه نيستند پس کارآیی ندارند!

عليرضا نوری‌زاده که اغلب به عنوان کارشناس در شبکه تلويزيونی صدای آمريکا حضور پیدا می‌کند در واکنش به رأی اعتماد بالای وزرای پیشنهادی در اظهارنظر جالب گفت: «وزيران جديد دولت خوش قيافه نيستند و چهره‌ای جذاب ندارند که باعث می‌شود کارآيی لازم را نداشته باشند.

واکنش نوری‌زاده به ماجرای «مدحی»؛ درباره آقای خامنه‌ای حرف نمی‌زد

از هفتۀ چهارم-پنجم که با او حرف زدم، متوجه شدم لنگی‌یی در کارش هست؛ یکی این‌که دربارۀ آقای خامنه‌ای حرف نمی‌زد. دوم این‌که علیه جنبش سبز بلند شد، علیه آقای موسوی و آقای کروبی، که یک دفعه من قطع کردم. یادتان هست برنامه قطع شد؟

اين مناظره خواندنی است!

رجوع به نوشته هاي پيشين نوري زاد و مقايسه آنها با نوشته هاي امروزي وي انسان را در بهت و حيرت فرو مي برد گويي او كمتر از يك دهه پيش برعليه امروز خويش مي نوشته و خود را نقد مي كرده است.

نوري زاده: کروبي راست مي گويد سپاه بد است

مهدی کروبی نامزد شکست خورده در انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری در دیدار با خانواده تعدادی از محرکان آشوب های سال گذشته ادعاهای موهوم صهیونیسم علیه سپاه پاسداران را تکرار کرد …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.