گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات ۲

روزهای نمایشگاه پر بود از میهمانان و افرادی که می‌آمدند تا درباره رسانه‌ها و مواضع خود حرف بزنند. سیاست‌مداران آخرین مواضع خود را تشریح می‌کردند و مسئولین نسبت به حوزه اختیار خود پاسخ می‌دادند. فرهنگی‌ها هم درباره کارهای جدید و تحلیل خود از وضعیت کشور می‌گفتند. ترافیک میهمان شدید بود و اینها نمو‌نه‌هایی است از ده‌ها و صدها میهمانان روزهای نمایشگاه.

روزی ۲۴ هزارتومان در نمایشگاه مطبوعات

در میان چهره‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی که در نمایشگاه مطبوعات مهمانمان در غرفه‌مان بودند، میزبان چهره‌ای متفاوت بودیم. یکی از کارگران خدماتی نمایشگاه که در طول یک هفته نمایشگاه وظیفه نظافت محیطی شبستان را به عهده داشتند.

برترین‌های نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

برترین‌های نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاریها در بخش کتاب سال مطبوعات ایران، غرفه‌ها و مسابقه عکاسی شهروندی معرفی شدند.

گزارش تصویری: حاشیه‌های نمایشگاه مطبوعات

نمایشگاه مطبوعات هفتم آبان ماه در مصلی تهران در حال برگزاری است

گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات

غرفه سایت تریبون مستضغفین در راه رو شانزده نمابشگاه مطبوعات میزبان چهره‌های مختلف سیاسی فرهنگی اجتماعی بود.

مصلی تهران نمازخانه مناسب ندارد

ولی فضای محدود نماز خانه و ظرفیت پایین آن مشکلات جدی برای برگزاری نماز جماعت ایجاد کرده است به گونه‌ای که بسیاری از غرفه داران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه به علت نبود جا امکان اقامه جماعت را از دست می‌دهند.

راه‌اندازی موزه روزنامه‌نگاری در نمایشگاه مطبوعات

قدیمی‌ترین بازار خبرنگاری و روزنامه‌نگاری در قالب «موزه روزنامه‌نگاری» در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها راه‌اندازی می‌شود.