عکس:تظاهرات علیه نژادپرستانی پلیس آمریکا

صدها نفر از معترضان به رفتار نامناسب پلیس علیه سیاهپوستان آمریکایی با حضور در خیابان‌های نیوجرسی دست به تظاهرات گسترده زدند.

پلیس آمریکا یک سیاه پوست را به قتل رساند

قتل یک سیاهپوست دیگر به دست نیروهای پلیس آمریکا، موضوع برخوردهای نژادپرستانه و خشونت آمیز پلیس این کشور را دوباره بر سرزبانها انداخت.

مشاهدات یک آمریکایی از شعار مرگ برآمریکا

بعنوان یک آمریکایی هنگامی که شعار مرگ بر آمریکای ایرانی‌ها را می شنیدم احساس تهدید یا مجرمیت نداشتم بلکه پس از صرف یک دهه مبارزه با سرمایه داری، نژادپرستی و امپریالیسم می دانستم که منظور آنها کشور یا قاره آمریکا نیست بلکه امپریالیسم آمریکایی است.

آشنايي با شهروندان درجه يك تا سه اسراييل+تصاوير

يهوديان فلاشا، به يهوديان سياه‏پوست اتيوپيايى گفته مى‏شود كه خود را از نسل بلقيس مى‏دانند و به اين اعتبار نسل خود را به حضرت داوود مى‏رسانند.

ســال ۲۰۱۴ به روایــت تصویــــــر

سال ۲۰۱۴ با رخدادهای زیادی همراه بود که برگزاری مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ برای رسیدن به توافق جامع هسته‌ای و به راه افتادن تظاهرات گسترده ضدنژادپرستی در سراسر آمریکا از جمله رخدادهای مهمی بود که در این سال میلادی به وقوع پیوست.

پلیس‌های قاتل را زندانی کنید!

معترضان به نژادپرستی و خشونت نیروهای پلیس آمریکا، سه‌شنبه شب با بی‌توجهی به درخواست شهردار نیویورک، بار دیگر به خیابان‌های این شهر سرازیر شدند.

چالش حقوق بشر در ایالات متحده

بعضی کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با رشد چالش‌های درونی در آمریکا، روز به روز زمینه فروپاشی و تجزیه ایالات متحده فراهم‌تر شود و هیمنۀ آمریکا به عنوان مجسمه مدرنیسم در غرب را برای همیشه از بین ببرد.

دست در جیبتان کنید بازداشت می‌شوید!

با تماشای این فیلم به نظر می رسد با توجه به رویکرد جدید پلیس آمریکا مردم سیاه پوست این کشور در زندگی عادی خود دچار مشکلات بیشتری شوند.

ایران پرچمدار مبارزه با نژاد‌پرستی سیستماتیک باشد

جمهوری اسلامی ایران به دلیل ریاست بر جنبش عدم تعهد و جایگاه حقوقی آن باید شروع کننده حرکت و موج جدید مبارزه با نژادپرستی سیستماتیکی که در حال رخ دادن است باشد و خود را پرچم‌دار مبارزه با نژادپرستی سیستماتیکی که توسط ایالت متحده آمریکا در جهان رخ می‌دهد نشان دهد و در آن وقت است که آمریکایی‌ها گارد متفاوتی خواهند گرفت و نمی‌توانند آن را مسئله‌ای داخلی تلقی کنند.