دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

آمریکای نیکوکار!‌

مجموعه ای از دبیرستانها با خلق انحصاری از بهترین امکانات و کادرآموزشی که بهای رسیدن به آن شهریه ای گرانقیمت است مانع از آن میشوند تا عمده دانش آموزها که‌در خانواده های متوسط و فقیر به دنیا آمده اند فرصتی برای موفقیت در آزمون های تحصیلی پیدا کنند(جنایت) اما در مقابل آنها برای مقابله با مکافات اجتماعی این نابرابری نسخه برگزاری خیریه را تجویز میکنند(نیکوکاری)…

سپاه بیت المقدس آماده همکاری برای کمک به نیازمندان است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: سپاه استان آمادگی دارد تا در امور خیرخواهانه و کمک به افراد نیازمند جامعه مشارکت و فعالیت جدی داشته باشد.

مراجع تقلید: یارانه مخصوص نیازمندان است

در متن این استفتائات آمده است: ˈ براساس قانون، یارانه دولت برای محرومان و نیازمندان است با توجه به منابع محدود، که در صورت دریافت کلیه اقشار جامعه کفاف نیازمندان را نمی کند از نظر حضرتعالی دریافت آن توسط افراد غیر مستمند جایز است یا خیر؟!ˈ

فرم جدید دریافت یارانه نقدی +عکس

هم اکنون مراحل ابتدایی اجرای فاز دوم هدفمند کردن یارانه ها انجام و فرم‌های ثبت نام مجدد نیز آماده شده است و برهمین اساس، به زودی ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه نقدی صورت خواهد گرفت.

یارانه دوم فقط به نیازمندان تعلق می‌گیرد

ز- یارانه نقدی صرفا به سرپرستان خانوارهای متقاضی که به تشخیص دولت نیازمند دریافت یارانه باشند، پرداخت می‌گردد.

اقشار آسیب‌پذیر برنج، روغن و گوشت رایگان می‌گیرند

اقشار آسیب‌پذیر با رای نمایندگان در مقاطع سه ماهه سبدهای کالایی شامل برنج، روغن و گوشت دریافت می‌کنند.

۲۵درصد سالمندان کشور «نیازمند» هستند!

مدیرکل امور ایتام و زنان سرپرست خانوار کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه ۲۵ درصد از سالمندان کشور تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند، گفت: سیستم تامین اجتماعی ضعیف، عامل افزایش سالمندان نیازمند است.

توزیع عیدانه نیازمندان از ۱۵اسفند

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بسته‌های معیشتی هلال احمر از ۱۵ اسفند تا اول فروردین بیشتر در مناطق محروم به ویژه روستاهای دور افتاده حاشیه شهرها با حضور داوطلبان هلال احمر در منازل نیازمندان توزیع می‌شود.

حزب‌اللهی‌ها منابع را از دستگاه‌های طاغوتی بکنند و به محرومان بدهند

اگر مشکلات معیشتی و دغدغه‌های زندگی افراد تحت پوشش امداد حل شود، مسائل فرهنگی اعتقادی حل شده و از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری می‌شود. بانک‌ها‌ حزب‌اللهی نیستند، اما مدیران بانک‌ها حزب‌اللهی هستند و باید منابع را از دستگاه‌های طاغوتی بکنند و به محرومان بدهند.

فراخوان همت برای «قربانی»

امیدواریم با همت عالی شما بزرگواران بتوانیم خنده‌ای بر لبان عزیزانی بنشانیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.