لبنان سطح تدابیر امنیتی‌ را بالا برد

نیروهای امنیتی لبنان در پی وقوع عملیات تروریستی روز گذشته در کویت و تونس، سطح تدابیر امنیتی خود را در همه مناطق کشورش بالا بردند.

فرار داعش با پوشش زنانه از تکریت +عکس

درگیری‌ها در استان صلاح‌الدین به روستاهای اطراف تکریت رسیده است و برخی عناصر داعش فرار را بر قرار ترجیح داده‌اند.

توقیف محموله سلاح‌های اسرائیلی داعش

مقامات محلی در عراق خبر دادند که محموله‌ای از تسلیحات ساخته شده توسط رژیم صهیونیستی که برای تروریست‌های داعش بوده را توقیف کردند.

آزادسازی «صلاح الدین» زمانبر نخواهد بود

مشاور رسانه‌ای سازمان بدر عراق گفت که نیروهای امنیتی و بسیج مردمی عراق در پی پاکسازی کامل دیالی اکنون برای آزادسازی استان صلاح الدین در زمانی غافلگیر کننده‌ آماده می‌شوند.

تلاش داعش برای گسترش نفوذ خود در یمن

داعش پس از عراق و سوریه سعی دارد نفوذ خود در کشورهایی مانند یمن و الجزایر را گسترش دهد، این در حالی است که با توجه به آمار و ارقام اعلام شده پنتاگون درباره تعداد حمله ائتلاف آمریکا به داعش، می‌بایستی جلوی تحرکات آن گرفته می‌شد.

جنگ با طالبان در«بغلان»ماهیتی دروغین دارد

رئیس شورای عالی صلح ولایت بغلان در شمال افغانستان مدعی شد جنگ نیروهای امنیتی با طالبان در ولایت بغلان ماهیتی دروغین دارد.

بازداشت بابانوئل حامی فلسطین در انگلیس

فعالان گروه عمل لندن برای فلسطین در مقابل یکی از شعب بانک بارکلیز در شهر برایتون انگلیس تجمع کرده و ضمن به تعطیلی کشاندن آن، همکاری این موسسه مالی با شرکت‌های تسلیحاتی رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

اوباما:می‌خواهیم داعش را از بین ببریم

رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه با حضور در جمع گروهی از نظامیان این کشور، گفت واشنگتن به دنبال نابودی کامل گروه تروریستی «داعش» است، چراکه این گروه آمریکا را تهدید کرده است.

آزادی «سامرا»به دست ارتش و مردم عراق

نیروهای امنیتی عراق با کمک نیروهای داوطلب مردمی بار دیگر کنترل کامل سامرا را به دست گرفتند.

۱۶ آذر سال ۳۲ چگونه رخ داد؟

روز ۱۶ آذر ۱۳۳۲ نیروهای امنیتی به دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران یورش بردند و ۳ دانشجوی این دانشگاه به نام‌های آذر(مهدی) شریعت‌رضوی، مصطفی بزرگ‌نیا و احمد قندچی شهید و عده‌ای مجروح و بازداشت شدند.