ورود افراد جدید به سطوح مدیریتی

قرار شد ‌هر جایگاهی دستیار ویژه خودش را معرفی کند، ولی احتمال دارد ‌با سه برابر ظرفیت افراد پذیرش شوند که در این صورت با معرفی به ارگان‌ها برگزیده می شوند؛ به این صورت که بعد از پذیرفته شدن در آزمون، افراد به دستگاه‌ها معرفی شده و دستگاهها از میان آنها افراد را انتخاب می کنند.

ایران در برابر هرگونه تعرضی مقتدرانه عمل خواهد کرد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به افسانه‌سازی جعلی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها و برخی کشورهای دنباله‌رو آنها در خصوص تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌ای، و تهدید جلوه دادن جمهوری اسلامی، افزودند: امروز بزرگترین تهدید برای جهان و منطقه، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که بدون هیچ مهاری و بدون پایبندی به مبانی و موازین وجدانی و دینی در هر نقطه‌ای که لازم بدانند دخالت می‌کنند و کشتار به راه می‌اندازند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران صلح‌خواه است

رئیس جمهور گفت: نیروهای مسلح ایران در سایه خودباروی، خوداتکایی و نوآوری امروز بزرگترین مقتدر مسلح در منطقه هستند اما هدف این نیرو صلح و امنیت است نه تجاوز و حمله به مظلومان و کودکان.

عربستان در یمن به دنبال چیست

در حالی که دو هفته از زمان آغاز تجاوز هوایی عربستان به یمن می‌گذرد، این کشور به سختی توانسته سرعت پیشروی نیروهای حوثی را که به نظر می‌رسد آماده یک نبرد طولانی مدت هستند، کاهش دهد و باید گفت که هیچگاه نفوذ عربستان در یمن ضعیف‌تر از حال حاضر نبوده است.

ایران تهدیدی چالشی‌تر از داعش است

یک فرمانده بلندپایه سابق آمریکایی در اظهاراتی ایران را موردی چالشی‌تر از داعش نام نهاد.

احمدی مقدم مشاور عالی فیروزآبادی شد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حکمی، «سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم» را به سمت مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی منصوب کرد.

واکنش سردار جزایری به اظهارات جان کری

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در صورت حرکت احمقانه نظامی آمریکا علیه ایران قدرت واقعی جمهوری اسلامی را به آمریکایی‌ها نشان می‌دهیم.

افکار بسیجی باعث خشم استکبار می‌شود

وزیر دفاع گفت: حضور حماسی ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان و بدخواهان نظام بود.

واکنش سردار جزایری به مصوبه مجمع تشخیص

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد انتخابات و عدم ورود نیروهای مسلح به گروه‌ها، جریانات و احزاب سیاسی گفت: این موضوع مسأله جدیدی نیست و همواره مدنظر نیروهای مسلح بوده است.

صاعقه جدید با قابلیت جنگنده‌های نسل4 جهان

فرمانده مجتمع اوج نیروی هوایی ارتش گفت: در آینده‌ای نه چندان دور ما یک هواپیما با پلت‌فرم «صاعقه» ولی از نظر الکترواویونیک نسل چهار یا چهار و نیم جهان خواهیم داشت که تعاریف خاص خودش را دارد.