از «یوز 102» تا هامر سد کننده «فاتق»

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان مهمترین متولی برقراری نظم و امنیت در داخل کشور همواره در راستای رسیدن به سازمانی ورزیده، حرفه‌ای و کارآمد گام‌های موثری برداشته است؛ تا با ایجاد شرایط لازم موجبات آرامش و امنیت مردم را فراهم کند. تلاش این نیرو در تولید امنیت، فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی جامعه و ایجاد شرایط مطلوب برای اعمال حاکمیت قانون و صیانت از هنجارهای اجتماعی نیاز به دستاوردهای امنیتی، حفاظتی و توانمندی‌های بالایی دارد.

کشف ۸۵ درصدی جرائم سایبری

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ۸۵ درصد پرونده های فضای مجازی توسط پلیس فتا کشف و با متخلفان برخورد قانونی شده است.

هر بار مرگ بر انگلیس می‌گفتم، به دهانم می‌زدند

ضرب و شتم نیروهای وفادار به انقلاب و دانشجویان و کشیدن چادر از سر خواهران از جمله اتفاقاتی است که در روز بازگشایی سفارت انگلیس رخ داده است. یکی ازافرادی که توسط نیروی انتظامی مقابل سفارت انگلیس بازداشت شده است در این فیلم می‌گوید : «داخل ون، هر بار که می گفتم مرگ بر انگلیس، به دهانم می زدند..»

از پلیس باتوم از دوست طعنه و کنایه

ماجرا از آنجا شروع شد که پنهان‌کاری دولت در مخفی نگه داشتن خبر بازگشایی مجدد سفارت بریتانیا در تهران به منظور جلوگیری از اعتراضات مردمی ناکام ماند و علاوه بر خشم افکار عمومی از بازگشت رسمی ولی بی سر و صدای روباه پیر به ایران، جمعی از دانشجویان فراخوانی را برای تجمع در برابر سفارت این کشور در خیابان فردوسی هنگام ورود فیلیپ هاموند، وزیر امور خارجه بریتانیا منتشر کردند و در روز یکشنبه نیز در برابر این سفارتخانه حاضر شدند.

برخورد گازانبری دولت با ضرب و شتم و دستگیری دانشجویان انقلابی

در پی بازگشایی سفارت انگلیس در ایران تعدادی از مردم و دانشجویان، عصر امروز با تجمع در مقابل سفارت انگلیس اعتراض خود را نسبت به بازگشایی این سفارت اعلام کردند.

بيانيه ناجا درباره گروهک جيش الظلم

سحرگاه ۲۰ تير ماه ۱۳۹۴ در پي قصد نفوذ يک تيم تروريستي حرفه ای گروهک جيش الظلم وابسته به شبکه هاي تروريستي خارجي مجهز به انواع سلاح و چاشني هاي انفجاري از نوار مرزي منطقه ميرجاوه به داخل کشور اسلامی، مرزبانان جان برکف نيروي انتظامي با هوشمندي و برنامه ريزي مدبرانه پس از محاصره و درگيري طولاني، سرانجام تمام اعضاي اين تيم تروريستي را دستگير نمودند و در طي اين اتفاق مهم، افسر رشيد هنگ مرزی جناب سروان منصور توحيدي با رشادت و جانفشاني به درجه رفيع شهادت نائل گرديد.

هماهنگیِ ارشاد؛ راهِ لغو نشدن کنسرت‌ها

معاون فرهنگی قوه قضاییه معتقد است که راهِ پیشگیری از لغو کنسرت‌های موسیقی هماهنگی مراجع صدورِ مجوز با دادستانی و نیروی انتظامی است.

نگاهی حقوقی به جرم روزه‌خواری و بد حجابی

زندگی در هر کشوری برای خودش اصولی دارد. بعضی از این اصول را قوانین آن کشور مشخص می‌کنند و بعضی را عرف و فرهنگ آن. کشور ما هم همین‌طور است؛ یعنی هم قوانین مشخصی داریم که همه باید رعایت کنند و هم مذهب و فرهنگ ما انجام بعضی کارها را منع یا توصیه می‌کند.

اعتراف یکی از مظنونان اسیدپاشی اصفهان

یک منبع آگاه با اشاره به رفتارهای مجرمانه و خشن متهم دستگیر شده، از اعتراف وی خبر داد و گفت: گرچه متهم دستگیر شده به جرم خود اعتراف کرده است ولی هنوز به طور قطع و یقین نمی‌توان وی را عامل اسیدپاشی اصفهان دانست.

آیا رییس‌جمهور موظف به اجرای اسلام نیست؟

با توجه به تحصیلات حقوقی آقای رئیس جمهور و آگاهی وی به اهمیت به کار بردن واژگان، سخنان روحانی را می توان بیانی اعتدالگرایانه از مفهوم جدایی دین و قانون دانست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.