شکست مذاکره، مرگ دولت روحانی است

خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی مدعی شد که وزیر خارجه ایران به آمریکا هشدار داده است که عدم رسیدن به توافق هسته‌ای احتمالاً حکایت از مرگ سیاسی دولت «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران دارد.

سیگنال رزمایش برای مخاطبان خاص

اکنون تمام قدرت های جهان اذعان دارند که تحولات راهبردی منطقه با ابتکار عمل ایران در جریان است. نگاهی اجمالی به تحولات منطقه کافی است تا قدرت ایران در حوادث عراق، سوریه، فلسطین و بحرین بهتر درک شود.

روحیه بسیجی را وارد مذاکرات کنید

نماینده مردم خوی در مجلس با توصیه به وزیر امور خارجه جهت استفاده از مهره تأثیرگذاری به نام روحیه بسیجی در جریان مذاکرات هسته‌ای، گفت: همگان معترفند که حاکمیت روحیه ایثار در میان ایرانیان مانع انفعال ما می‌شود.

اهداف امریکا از تشکیل ارتش سنی در عراق

امریکا پس از اشغال عراق همواره در اندیشه ی ایجاد یک نیروی نظامی در خدمت خویش بوده است؛ پس از رخدادهای داعش، آمریکا در راستای عملیاتی کردن تجزیه عراق طرح تشکیل ارتش سنی را عرضه کرده است.

اذعان پاکستان به اعزام نیرو به بحرین

حزب حاکم پاکستان به اعزام نیروی نظامی به بحرین اذعان کرد

«مؤسسه صلح» از جنگ ایران و آمریکا می‌گوید

«مؤسسه صلح» آمریکا نوشت: آمریکا و ایران سال‌هاست در حوزه‌های سایبری، فناوری و اطلاعاتی، درگیر جنگی مخفی با یکدیگر هستند که کمکی به حل و فصل تنش‌های شدید بین این دو کشور نمی‌کند.

جزئیات زیردریایی‌های رادار گریز سپاه

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: غیر از توانمندی‌های روال معمول زیردریایی‌ها که همه‌ از آن اطلاع دارند، ما از توانمندی‌هایی مربوط به زیر سطح برخورداریم که هیچکس از آن مطلع نیست و متفاوت از روال معمول است.

کاخ سفید در عراق به ایران باخت

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به گزارش مرکز امنیت جدید آمریکا از باخت سیاست های آمریکا در عراق با بیان اینکه کاخ سفید در آمریکایی کردن عراق موفق نبوده است، گفت: حتی بعد از حضور نظامی آمریکا در عراق روابط تهران و بغداد قوی تر شده است.

عربستان به سوریه نیرو اعزام می‌کند+سند

سندی محرمانه از وزارت کشور عربستان به دفتر سری این وزارت خانه ارسال شده است که شامل اطلاعات سری درباره حضور یکی از فرماندهان نظامی عربستان در سوریه است.

دوش‌ پرتاب‌های ایرانی ادعای اسراییل را خاموش می‌کنند+عکس

نکته مهم در مورد هواپیماهای موجود در ارتش رژیم صهیونیستی این است که این پرنده‌ها در بخش سامانه‌های جنگ الکترونیک و دفاع در برابر موشک‌ها متفاوت از تمامی نمونه‌های موجود در جهان هستند. کار‌شناسان معتقد هستند که صهیونیست‌ها از این روش برای مخفی کردن اسرار نظامی خود استفاده می‌کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.