سیستم عامل کاربرد محور سپند رونمایی شد

سیستم عامل بومی و کاربرد محور “سپند” با حضور فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در دانشگاه صنعتی شریف رونمایی شد.

برد پهپادهای ایرانی به ۳ هزار کیلومتر رسید

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز با ساخت انواع پهپاد با تنوع ماموریتی مختلف شعاع عملیاتی آنها تا ۳ هزار کیلومتر افزایش یافته که این مسئله یک خودکفایی بزرگ در صنعت دفاعی محسوب می‌شود.

اگر می‌توانستند جلوی موشک‌های بالستیک ما را می‌گرفتند

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: ما درباره توانمندی موشکی خودمان مذاکره نمی‌کنیم زیرا این دستاوردها برای ایجاد امنیت و آرامش است.

دستخط رهبرانقلاب در نمایشگاه هوافضای‌سپاه

بار دیگر نشانه‌های روشن بالندگی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از برکات توکل و اعتماد به نفس و جرأت اندیشیدن و اقدام است، در نمایشگاه هوا – فضا مشاهده شد. خدای بزرگ را بر نعمت وجود این عناصر مومن و کارآمد و نتایج سعی و عمل آنان سپاس میگویم و توفیق روزافزون آنان را از خالق اندیشه و استعداد مسألت میکنم.

RQ170 ایرانی بمب‌افکن می‌شود

بنا بر اطلاعات کسب شده، سپاه پاسداران قرار است بر خلاف آمریکایی ها که از این هواپیما در حوزه اطلاعاتی و شناسایی استفاده می‌کنند، آن را در حوزه رزمی و به عنوان یک هواپیمای بمب افکن علیه ناوهای آمریکایی بکار بگیرد.

موشک‌های سپاه در سراسر ایران مخفی و آماده شلیک است

روش‌هایی که ما این موشک‌ها را نگه می‌داریم و شلیک می‌کنیم شبیه روش‌هایی است که حزب‌الله با همین روش‌ها در جنگ 33روزه با رژیم صهیونیستی مقابله کرد و ما نیز با این روش‌های نامتقارن توانمندی‌های استراتژیک خود را نگهداری می‌کنیم.

تصویربرداری آلمانی‌ها از سکوهای موشکی سپاه

پدر موشکی ایران، سالها قبل با کمک تعداد معدودی از همرزمان خود توانست برای اولین بار این لانچرهای پرتاب موشک را علی رغم تحریم‌های شدید و همه جانبه خصوصا در حوزه نظامی، به تولید برساند؛ لانچرهایی که امروز از به‌روزترین فناوری‌های مدرن دنیا برای شلیک انواع موشک‌های کروز و بالستیک برخوردارند.

گزارش فرمانده نیروی هوافضای سپاه به رهبرانقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا در دیدار سردار سرتیپ امیرعلی حاجی‌زاده و گزارش وی از وضعیت نیروی هوافضای سپاه تاکید کردند: وضعیت از ۲۰ سال پیش زمین تا آسمان تفاوت کرده است.