انفجار پیرترین ماهواره کاربردی آمریکا در مدار

یک ماهواره 20 ساله نیروی هوایی آمریکا در مدار زمین منفجر شده و 43 تکه زباله فضایی آن به زباله‌های قبلی موجود در فضا افزوده شدند.

پادگان نیروی هوایی چگونه سقوط کرد؟

در آن روزها در خیابان تهران‌نو قدم به قدم سنگر ساخته شده بود و مردم روی پشت‌بام‌های اطراف خیابان سنگر درست کرده بودند. شایعه شده بود گارد ویژه بنا دارد امشب به پادگان نیروی هوایی حمله کند.

نیروهای مسلح از افتخارات همه ایرانیان است

وزیر بهداشت با اشاره به رابطه این وزارتخانه با نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح کشورمان به خصوص نیروی زمینی از افتخارات همه ایرانیان است.

قائله داعش نیمه ۲۰۱۵ به پایان می‌رسد

فرمانده نیروی هوایی ارتش عراق اعلام کرد که قائله وجود داعش در استان‌های عراقی نیمه سال ۲۰۱۵ به پایان می‌رسد.

گروه «ریگی» در سراشیبی سقوط است

پایگاه «جینز» آمریکا در مقاله‌ای تحلیلی، به بررسی وضعیت فعلی بازمانده‌های عبدالمالک ریگی در گروهک ترویستی موسوم به «جندالله» پرداخته و نوشته این جمع در سراشیبی تضعیف و از هم گسیختگی است.

افول «داعش» در شمال شرقی سوریه

نگاهی به نقشه میدانی و عملیاتی ارتش سوریه و کمیته‌های دفاع مردمی کُردهای این کشور در حسکه و قامشلی نشان می‌دهد که گروهک تروریستی تکفیری «داعش» در ماه‌های اخیر بسیاری از مناطق تحت سیطره خود در این مناطق را از دست داده است.

بزرگترین پروژه تاریخ شفاهی ایران به‌اتمام رسید

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در پروژه‌ای با عنوان «تاریخ شفاهی و تصویری ایران» با ۵۷ رجال سیاسی به گفت‌وگو پرداخته است که به زودی نسخه دیجیتالی این گفت‌وگوها رونمایی می‌شود.

شش تن از مقامات کره شمالی ناپدید شدند

با ناپدید شدن چند تن از مقامات بلندپایه کره شمالی در هفته‌های اخیر این ترس به وجود آمده است که درست زمانی که «کیم جونگ‌ اون» دور از مرکز توجهات بوده ، بار دیگر دستور به «پاکسازی گسترده» داده باشد.

نگاهی به تاریخ جنایات اسرائیل در لبنان

در طول سال‌های متمادی، مقاومت لبنان شکست‌های مفتضحانه‌ای را بر رژیم وحشی اسرائیل تحمیل کرده و ضمن آزادسازی مناطق اشغالی، جرأت فکر به حمله و تجاوز را از این رژیم گرفته است.  به مناسبت سالگرد کشتار صبرا و شتیلا، تاریخ تهاجمات اسرائیل به لبنان را مرور می‌کنیم. تهاجم سال ۱۹۸۲، اولین تهاجم رسمی اسرائیل به […]

اظهارنظرهای بی‌ادبانه امریکایی‌ها را زیر نظر بگیرید

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تلاش برخی برای «تغییر نظر مردم» درخصوص دشمنی امریکا، خاطرنشان کردند: در همین اظهارات، دشمنیِ دشمن و دورویی او را ببینید. امریکاییها در جلسات خصوصی با مسئولان ما به یک گونه صحبت می کنند و خارج از این جلسات، به گونه ای دیگر، این همان دورویی و نیت سوء و پلید دشمن است که ملت باید این موارد را با دقت نظاره کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.