گردانندگان «خانه تیمی» شبکه رسانه‌‌ای ضدانقلاب

معصومه علی نژاد، روزنامه نگار ضدانقلاب دیگر او را به «بی شرفی» و «دلقک بودن» متهم کرد. نیک آهنگ کوثر، همصدا با تندترین جمهوری خواهان محاقظه کار آمریکا، مخالف سرسخت توافق هسته ای با ایران است و با زدن تیترهایی چون «اکثریت آمریکایی ها در برابر اوباما: نه به توافق وین» قصد دارد خط عدم هرگونه انعطاف در برابر ایران را پیش ببرد.

آیا هاشمی نگران فشار تحریم‌ها بر مردم است؟

رفیق گرمابه و گلستان مهدی هاشمی می‌پرسد آیا واقعا هاشمی مخالف تحریم و نگران آثار آن است؟

مکالمه مهدی هاشمی و نیک‌آهنگ کوثر + صوت

انتشار فایل‌های صوتی مکالمه تلفنی مهدی هاشمی و نیک آهنگ کوثر که نزدیکان مهدی هاشمی آن‌ها ساختگی دانسته‌اند با واکنش های بسیاری همراه بوده است که مهمترین آن‌ها را می توان تاییدصحت این گفتگو ها از سوی نیک آهنگ کوثر دانست.

تمسخر دوباره موسوی توسط هواداران سابقش

کاریکاتوریست سابق نشریات اصلاح‌طلب که اکنون در کانادا زندگی می‌کند، سخنان موسوی را به تمسخر گرفته است.

پروژه گلف 2000

آنها می‌دانند که یک فرد رسانه‌ای علاقه به مطرح شدن دارد چه از طریق مصاحبه و گفت‌وگو با نشریات و رسانه‌های گوناگون. روشهای جذب افراد مختلف است و بستگی به نقاط ضعف آنها دارد. جذب برخی بر اساس مسائل مالی صورت می‌گیرد و یا از طریق مسائل جنسی و ارتباط جنسی مخالف جذب این سازمانها می‌شوند اما روش مالی برای جذب افراد در ایران کاربرد بیشتری داشته است. در این میان NGOها نقش مهم و به نوعی محلل در این خصوص بازی می‌کنند. NGOهایی که منابع مالی شان از خارج کشور تأمین می‌شود به گونه‌ای به آنها پول تزریق می‌شود که قابل بررسی نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.